Haberi Paylaş

FOX Çalar Saat konuğu Engin Özkoç kimdir? Engin Özkoç kaç yaşında, nereli? Engin Özkoç biyografisi!

Gündem Haberleri

FOX Çalar Saat konuğu Engin Özkoç kimdir? Engin Özkoç kaç yaşında, nereli? Engin Özkoç biyografisi!

FOX Çalar Saat programının konuğu CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç oldu. Canlı yayına bağlanan Engin Özkoç kimdir, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. Peki, FOX Çalar Saat konuğu Engin Özkoç kimdir? Engin Özkoç kaç yaşında, nereli?

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Fox Tv Çalar Saat programına konuk oldu. Canlı yayına bağlanan Engin Özkoç kaç yaşında, kimdir ve nereli olduğu araştırılıyor. FOX Çalar Saat konuğu Engin Özkoç kimdir? CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç kaç yaşında, nereli? Engin Özkoç biyografisi! FOX Çalar Saat konuğu Engin Özkoç kimdir? Engin Özkoç kaç yaşında, nereli? Engin Özkoç biyografisi! Detaylar haberimizdedir…

ENGİN ÖZKOÇ KİMDİR?

Sakarya / Kayalar - 1962, Ziyaettin, Gülser.

İş Adamı. Kastamonu Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Anadolu Üniversitesi'nde işletme eğitimi aldı. Adalet Yüksekokulu mezunudur.

Siyasete CHP Gençlik Kollarında başladı. Sakarya'da Belediye Başkan Yardımcılığı ve 4 dönem Belediye Meclis Üyeliği yaptı. Adapazarı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı görevlerinde bulundu. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.

24, 25, 26 ve 27. dönemde Sakarya Milletvekili seçildi. TBMM Millî Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu'nda yer aldı. CHP TBMM Grup Yönetiminde bulundu. Genel Başkan Başdanışmanlığı ve TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Sözcülüğü yaptı.

Özkoç, CHP Grup Başkanvekilidir. Bekârdır.

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Fox Tv Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title