Haberler

Feminist kadın vücut tüylerinin alınmasını protesto edip koltuk altına dövme yaptırdı! Görüntüler iğrenç

Son Güncelleme:
Abone Ol

Kadınların vücut tüylerinin alınmasını cinsiyetçilik olarak gören feminist bir kadın koltuk altına dövme yaptırdı. Görüntüler gören herkesin midesini bulandırdı.

Feminist olduğunu öne süren bir kadın, kadınların vücut üyelerinin alınmasını cinsiyetçilik olduğunu öne sürerek o bölgeye dövme yaptırdı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler mide bulandıran cinsten.

ÇILGIN AKIMLARA NEDEN OLUYOR

Kendilerini feminist olarak adlandıran bir takım gruplar sosyal medya aracılığıyla çeşitli eylemlerde bulunuyor. Zaman zaman akım haline gelen bu eylemler toplum tarafından bazen tepkiyle karşılanabiliyor. İşte onlardan bir tanesi.

KOLTUK ALTINA KILA BENZER DÖVME YAPTIRDI

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada feminist bir kadın, çok konuşulacak bir protestoya imza attı. Cinsiyet eşitliğini savunan bu kadın, koltuk altındaki tüylerin gayet doğal olduğunu savunmak için bu bölgesine dövme yaparak bir kampanya başlattı. Genç kadının videosuna sosyal medyadan da tepkiler gecikmedi.

İşte genç kadının görüntülerine gelen bazı tepkiler;

Feminist kadın vücut tüylerinin alınmasını protesto edip koltuk altına dövme yaptırdı! Görüntüler iğrenç

Zehra Yaşık
Haberler.com - Sosyal Medya

Sosyal Medya Kadın Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title