Haberler

Federasyon Başkanımız Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Hamza Yerlikaya yı Ziyaret Etti

Abone Ol

Federasyon Başkanımız Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Hamza Yerlikaya yı Ziyaret Etti 25-11-2021 | Görüntülenme Sayısı: 65Federasyon Başkanımız Sayın Salim KAYICI, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Hamza YERLİKA yı makamında ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Hamza Yerlikaya yı Ziyaret Etti 25-11-2021 | Görüntülenme Sayısı: 65

Federasyon Başkanımız Sayın Salim KAYICI, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Hamza YERLİKA yı makamında ziyaret etti. Federasyon Başkanımız Bakanımıza sporumuzun ve sporcumuzun her daim yanında olduğundan dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Habermetre / Toplum

Hamza Yerlikaya Toplum Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title