Haberi Paylaş

Fatih Portakal'ın yerine geçeceği konuşulan Uğur Dündar, Fox TV iddialarına noktayı koydu

Medya Haberleri

Fatih Portakal'ın FoxTV'den ayrılmasının ardından Ana Haber bültenini sunacağı iddia edilen Uğur Dündar yaptığı açıklama ile tartışmalara son noktayı koydu. Dündar söylentileri yalanlayarak, "Fatih Portakal'dan boşalan yere beni lâyık gören herkese çok teşekkürler. Ancak ben TELE-1 ailesinin üyelerinden biriyim" dedi.

Fox TV'nin sevilen ana haber sunucusu Fatih Portakal, 10 yıldır çalıştığı kurumdan istifa ederek emekli olduğunu açıklamasının ardından yeni kimin geçeceği merak konusu oldu. Fatih Portakal'ın kanaldan ayrılmasının ardından Ana Haber bültenini sunacağı iddia edilen Uğur Dündar yaptığı açıklama ile söylentileri yalanladı.

"BANA GÜVENENLERİ YARI YOLDA BIRAKMAM"

Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Fatih Portakal'dan boşalan yere beni lâyık gören herkese çok teşekkürler. Ancak ben TELE-1 ailesinin üyelerinden biriyim ve bana güvenenleri yarıda bırakmayan bir karaktere sahibim. Kaldı ki çalıştığım SÖZCÜ gazetesi bir televizyon kurduğunda onu yükseltmek büyük hedefimizdir" ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'ın yenine geçeceği konuşulan Uğur Dündar, Fox TV iddialarına noktayı koydu

Haberler.com - Medya

Fatih Portakal Uğur Dündar Fox Medya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Sulo:

Acaba noktayı nereye koydu.Eger iki nokta üst üste koymamışsa ben inanmam. Çünkü daha sonra ben noktaları koymadım ben söylemem fotomontajdir veya sözlerimi çarpıtmışlar söz hâk-i istiyorum bana konuşma haki doğdu Avukatımı çağırın demeyin lütfen. Siz sevilen sayılan kişisiniz size selam olsun

yorumcu:

aslında fox gibi hain bi kanala dündar yakışırdı. .

AHMET:

helal uğur abi karakterli adamsın

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title