Haberi Paylaş

Eyüp Özsoy kimdir? Eyüp Özsoy hangi partili? Eyüp Özsoy hayatı ve biyografisi!

Gündem Haberleri

Eyüp Özsoy kimdir? Eyüp Özsoy hangi partili? Eyüp Özsoy hayatı ve biyografisi!

Son zamanlarda merak edilen isimler arasında yer alan Eyüp Özsoy hakkında birçok detay merak ediliyor ve Eyüp Özsoy kimdir? Sorusu başta olmak üzere Eyüp Özsoy hangi partili? Sorusu ile birlikte araştırılıyor. Peki, Eyüp Özsoy kimdir? Eyüp Özsoy hangi partili? Eyüp Özsoy hayatı ve biyografisi!

Eyüp Özsoy'un hayatı hakkında birçok detay merak konusu oldu. Vatandaşlar arama motorları üzerinde Eyüp Özsoy kimdir? Sorusunu ve Eyüp Özsoy hangi partili? Sorusunu araştırıyor. Bu haberimizde merak eden vatandaşlar için Eyüp Özsoy kimdir? Sorusunu yanıtladık. Peki, Eyüp Özsoy kimdir? Eyüp Özsoy hangi partili? Eyüp Özsoy hayatı ve biyografisi!

EYÜP ÖZSOY KİMDİR ?

1983 yılında İstanbul'da doğdu, aslen Tokat'lıdır. Ortaöğrenimini Kadıköy İmam Hatip Lisesi'nde, Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünde Tamamladı. Gebze Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

2006 - 2012 yılları arasında AK Parti İstanbul İl gençlik kolları, Teşkilat Komisyon Üyeliği, Yönetim Kurulu Üyeliği, 1. Bölge Teşkilat Başkanlığı ve Sosyal işlerden sorumlu il başkan yardımcılık görevlerinde bulundu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri bulunmaktadır.

2006 yılında özel sektörde şantiye şefi olarak iş hayatına başladı. Daha sonra 2008 - 2011 İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2011 - 2014 Pendik Belediyesi ve 2014 - 2018 Sultanbeyli Belediyesinde idarecilik görevlerinde bulunan Eyüp ÖZSOY Yabancı dil olarak İngilizce ve Arapça bilmekte olup evli ve 2 Çocuk Babasıdır.

Eyüp Özsoy Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title