Exxen tek maç satın alma var mı 2022? Exxen Liverpool Real Madrid tek maç üyelik satın alınır mı? Galatasaray Exxen tek maç üyelik alınır mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Exxen tek maç satın alma var mı 2022? Exxen Liverpool Real Madrid tek maç üyelik satın alınır mı? Galatasaray Exxen tek maç üyelik alınır mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Exxen tek maç satın alma var mı 2022? Exxen Liverpool Real Madrid tek maç üyelik satın alınır mı? Galatasaray Exxen tek maç üyelik alınır mı?

UEFA Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçları Exxen platformunda yayınlanacak. Maçların başlamasıyla birlikte futbol severler, Exxen tek maç satın alma var mı 2022? Exxen Liverpool Real Madrid tek maç üyelik satın alınır mı? Liverpool Exxen tek maç üyelik alınır mı? merak etti. Peki, Exxen tek maç satın alınır mı? Exxen tek maç satın alınabiliyor mu

Maç, dizi film ve farklı yapımları bünyesinde bulunduran EXXEN, telefon, tablet ve bilgisayarlardan izleniyor. 2021-2022 sezonu UEFA Şampiyonlar Ligi maçları Exxen 'de yayınlanacak. Exxen'de tek maç izlemek isteyen seyirciler, Exxen tek maç satın alma var mı 2022? Exxen Liverpool Real Madrid tek maç üyelik satın alınır mı? Real Madrid Exxen tek maç üyelik alınır mı? İşte cevabı...

Exxen'in normal üyelik ücreti 9.90?'dir. Ancak UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi maçlarını izlemek isteyen kişiler Exxen Spor paketine sahip olmak zorundadır. Exxen Spor paketinin bedeli ise 24.80?'dir. Böylece Exxen + spor aylık ücreti, 1 yıl taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak.

Aynı paket reklamsız olarak ise toplamda 44.80 TL olacak.

Exxen yayınlarını izleyebilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Exxen'e üye olmanız için "www.exxen.com/tr" adresine gidip, adınız, soyadınız ve eposta adresinizi girmeniz yeterlidir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir. Exxen'e üye olduktan sonra Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip izleyebilirsiniz.

Şampiyonlar Ligi maçlarını izlemek için ExxenSpor paketine sahip olmanız gerekmektedir. Exxen platformundan yapılan duyuruya göre, tek maç paketi bulunmamaktadır. Exxenspor aylık ücreti 34,80 TL'dir.

Exxen'de Şampiyonlar Ligi, Şampiyonlar Ligi ve Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan ExxenSpor paketi, ek pakete ilave olarak 24,90 TL ile izlenebilecek.

Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak.

Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isteyenler ise ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilecek.

Exxen, taahhütsüz aylık caymalı paket ise 59,80 kuruş olarak açıklandı.

Yıllık olarak reklamlı içerik ise 99.90 TL. Yıllık reklamsız üyelik ise 199.90 TL.

Haberler.com - Gündem

Real Madrid Liverpool Exxen UEFA Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title