Haberi Paylaş
Eser Yenenler saçı protez mi? Eser Yenenler saç mı ektirdi? Eser Yenenler saçını ektirdi mi?

Eser Yenenler saçı protez mi? Eser Yenenler saç mı ektirdi? Eser Yenenler saçını ektirdi mi?

Gündem Haberleri

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının konuklarından Eser Yenenler merak konusu oldu. Peki, Eser Yenenler saçı protez mi? Eser Yenenler saç mı ektirdi? Eser Yenenler saçını ektirdi mi? İşte detaylar...

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel her sene olduğu gibi bu sene de 31 Aralık akşamı izleyicisi ile buluştu. Jüri kadrosunda Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe, Seda Sayan ve Murat Boz'un yer aldığı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının konuklarından Eser Yenenler merak konusu oldu. Peki, Eser Yenenler saçı protez mi? Eser Yenenler saç mı ektirdi? Eser Yenenler saçını ektirdi mi? Detaylar haberimizde...

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının merakla beklenen bölümü seyiricisiyle buluştu. Jüri kadrosunda Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe, Seda Sayan ve Murat Boz'un yer aldığı O Ses Türkiye bu sene de yılbaşı akşamı ekranlara geldi.

O Ses Türkiye Yılbaşı programına Eser Yenenler eşi Berfu Yenenler ile katıldı. Eser Yenenler'in Murat Boz'a "Saç ektirmeye gelen turistler gibiyiz" sözünü söylemesi üzerine Eser Yenenler saçı protez mi? sorusu araştırılmaya başlandı.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Eser Yenenler Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title