Haberi Paylaş

Erdoğan hangi kanalda canlı yayında? Asgari ücret ne kadar oldu canlı yayın!

Gündem Haberleri

Erdoğan hangi kanalda canlı yayında ve asgari ücret ne kadar oldu canlı yayın konuları gündemden düşmüyor. Bugün asgari ücretin ne kadar olacağı belli olacak. Cumhurbaşkanı tarafından asgari ücret ne kadar olacağına ilişkin açıklama bekleniyor. Peki, Erdoğan hangi kanalda canlı yayında? Asgari ücret ne kadar oldu canlı yayın!

Asgari ücret ne kadar oldu, asgari ücret zammı ne zaman açıklanacak ve asgari ücret ne kadar oldu canlı yayın konuları gündeme geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi kanalda canlı yayında ve asgari ücret ne zaman açıklanacak vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Erdoğan hangi kanalda canlı yayında? Asgari ücret ne kadar oldu canlı yayın! Erdoğan hangi kanalda canlı yayında? Asgari ücret ne kadar oldu canlı yayın! Detaylar haberimizdedir…

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde saat 16:30'da belirlenen zam oranını açıklaması bekleniyor. CumhurbaşkanıErdoğan'ın asgari ücret ile ilgili açıklanmasını izlemek için tıklayınız.

ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLDU CANLI YAYIN İZLE! (LİNK)

Merakla beklenen asgari ücret zammı içinse saat belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde saat 16.30'da belirlenen zam oranını açıklayacak.

Bununla beraber, dün gece Resmi Gazete'de Asgari Ücret Yönetmeliği ile ilgili karar yayımlandı. Resmi Gazete'de yer alan karara göre, komisyon tarafından belirlenen asgari ücret, 1 Temmuz'dan itibaren geçerli olacak. Asgari ücretli çalışanlar temmuz ayında zamlı maaş alacaklar.

ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLDU CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Asgari Ücret Tespit Komisyonu Asgari Ücret Gündem Ekonomi Haberler

title