Haber : Enes Bayraklı kimdir? Enes Bayraklı kaç yaşında, nereli? Enes Bayraklı hayatı ve biyografisi! - Haberler

Haberi Paylaş

Enes Bayraklı kimdir? Enes Bayraklı kaç yaşında, nereli? Enes Bayraklı hayatı ve biyografisi!

 - Güncelleme:
Enes Bayraklı kimdir? Enes Bayraklı kaç yaşında, nereli? Enes Bayraklı hayatı ve biyografisi!

Siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri çeken Enes Bayraklı izleyicilerin merak konusu oldu. Peki, Enes Bayraklı kaç yaşında, nereli? Enes Bayraklı hayatı ve biyografisi! Enes Bayraklı kimdir?

Çarpıcı yorumları ve tespitleri ile katıldığı programlarda dikkatler çeken Enes Bayraklı hakkında araştırmalar yapılıyor. Enes Bayraklı kimdir? Enes Bayraklı kaç yaşında, nereli? Enes Bayraklı hayatı ve biyografisi!

SİYASET BİLİMCİ Doç. Dr. ENES BAYRAKLI KİMDİR?

Viyana Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü lisans mezunu olan Enes Bayraklı, aynı üniversitede Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamladı. 2009-2010 yılları arasında İngiltere Nottingham Üniversitesinde doktora tezi için araştırmalarda bulundu. 2011-2013 yılları arasında Londra Yunus Emre Türk Kültür Merkezinde uzman ve müdür yardımcılığı pozisyonunda çalıştı. Aynı dönem içerisinde 2012 Ağustos-Aralık ayları arasında kurucu müdür olarak Bükreş ve Köstence Yunus Emre Türk Kültür Merkezlerinde görev aldı. 2013 yılından beri Türk-Alman Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesidir. SETA Avrupa araştırmaları direktörlüğü görevini yürüten Bayraklı'nın çalışma alanları arasında, İslamofobya, Avrupada aşırı sağ hareketler, dış politika analizi, Alman siyaseti ve dış politikası bulunmaktadır.

Haberler.com - Gündem

Bayraklı Doktora Siyaset Türk Gündem Politika Güncel Haberler

title