Haberi Paylaş

En Hamarat Benim CANLI izle! 3 Şubat En Hamarat Benim yeni bölüm canlı yayın izleme linki! Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim canlı izle!

Gündem Haberleri

En Hamarat Benim CANLI izle! 3 Şubat En Hamarat Benim yeni bölüm canlı yayın izleme linki! Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim canlı izle!

Fox TV'nin gündüz kuşağı programları arasında en beğenilen programı En Hamarat Benim bugün canlı yayında izlemek isteyenler En Hamarat Benim canlı izle! Fox TV En Hamarat Benim canlı yayın izle! En Hamarat Benim son bölümde neler oldu? araştırması yapıyor. En Hamarat Benim CANLI izle! 3 Şubat En Hamarat Benim canlı yayın izle!

En Hamarat Benim canlı izle linki araştırılıyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla bu sezon ekranlardaki yerini alan ve binlerce kişi tarafından merakla takip edilen En Hamarat Benim canlı izlemek isteyen vatandaşlar, En Hamarat Benim CANLI izle! 3 Şubat En Hamarat Benim canlı yayın izle! Seyirciler tarafından yoğun ilgi ile izleniyor. En Hamarat Benim canlı izle!

Ekranların heyecan dolu yarışması olan En Hamarat Benim yarışmasını canlı izlemek için haberimizin içerisinde yer alan bölümden En Hamarat Benim canlı izleme linkine ulaşabilirsiniz.

En Hamarat Benim canlı izlemek için EN HAMARAT BENİM CANLI İZLE'ye tıklayınız.

En Hamarat Benim CANLI izle! 3 Şubat En Hamarat Benim yeni bölüm canlı yayın izleme linki! Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim canlı izle!

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul'da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek "ailemizin çocuğu" olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen!
Kadir Ezildi 'in temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!
Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini "Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum" diyerek açıklıyor. Ondan haber siz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu...

En Hamarat Benim Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title