Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun kaç yaşında, nereli? Elif Ece Uzun biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun kaç yaşında, nereli? Elif Ece Uzun biyografisi!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun kaç yaşında, nereli? Elif Ece Uzun biyografisi!

Star Tv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konuğu Elif Ece Uzun oldu. Peki, 15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe ilk adımını atan Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun kaç yaşında, nereli? Elif Ece Uzun mesleği nedir? Elif Ece Uzun hayatı ve biyografisi nedir?

Star Tv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konuğu Elif Ece Uzun oldu. Peki, 15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe ilk adımını atan Elif Ece Uzun kimdir? Elif Ece Uzun kaç yaşında, nereli? Elif Ece Uzun mesleği nedir? Elif Ece Uzun hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

ELİF ECE UZUN KİMDİR?

5 Ağustos Adapazarı doğumludur.

Elif Ece Uzun 31 yasındadır. Modellik yapan güzel yarışmacı Artvinli bir Anne ve Rizeli bir babanın kızıdır. Elif Ece Uzun Adapazarı'nda büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını burada okuyan Elif Ece Uzun, bir kısmını da İzmitte okudu. Ardından ailesiyle Antalya'ya taşındı ve burada Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır.

Elif Ece Uzun daha 15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe ilk adımını attı. Hobi olarak başladığı bu mesleği okulu bitirmesinin ardından 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı. Bu sırada İstanbul'a yerleşen Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TVde bir show programı sunmaya başladı. Daha sonra Necmi Yapıcı ile birlikte şaka ve eğlence programı yaptı.

Çarkıfelek'te de Mehmet Ali Erbil'in yardımcısı olan güzel model 2010'da ATV'ye geçerek Klip tv programında sunuculuk yaptı. Ardından Sinan Çetin'in okulu olan Plato'da oyunculuk eğitimi alan Elif Ece Uzun Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Bu tecrübenin ardından 4 yıl boyunca Eti Tutku'nun reklamlarında oynadı, halen modellik sunuculuk ve oyunculuğa devam etmekte.

Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TV'de bir show programı sunmaya başladı. Sonra Kanal 1'de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında tobleronda Mehmet Ali Erbil'e eşlik etti. 2010 yılında Atv de Klip TV adlı programı sundu.haberler.com

Tam bir seyahat tutkunu olduğunu söyleyen ünlü manken son yaptığı seyahatler ile dünyanın 3'te ikisini gördü.

Haberler.com - Gündem

Elif Ece Uzun, Star Tv, Gündem, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title