Haberler

Edirne'de Jandarma Ekipleri Aile İçi Şiddetle Mücadele ve KADES Hakkında Bilgilendirme Çalışmalarını Sürdürüyor

Son Güncelleme:
Abone Ol

Edirne'de jandarma ekipleri, aile içi şiddetle mücadele ve Kadın Destek Uygulaması (KADES) hakkındaki bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor. İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği ekipleri, Uzunköprü ilçesine bağlı Kurtbey köyünde vatandaşlara broşür dağıtarak aile içi şiddetin önlenmesi konusunda bilgi verdi ve KADES'in amaçları ve kullanımı hakkında bilgilendirme yaptı.

Edirne'de jandarma ekipleri, aile içi şiddetle mücadele ve Kadın Destek Uygulaması ( Kades ) hakkındaki bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor.

Edirne Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği ekipleri, çalışmalarına Uzunköprü ilçesine bağlı Kurtbey köyünde devam etti.

Vatandaşlara broşür dağıtılarak aile içi şiddetin önlenmesi konusunda bilgi verildi, KADES'in amaçları ve kullanımı anlatıldı.

Bilgilendirme çalışmalarının süreceği belirtildi.

Kaynak: AA / Kadın

Jandarma Edirne KADES Aile Jandarma Kadın Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title