Haberler

Ece Ilıcalı kimdir? Ece Ilıcalı kaç yaşında? Ece Ilıcalı Kaya ne iş yapar?

Abone Ol

Ece Ilıcalı kimdir? Ece Ilıcalı kaç yaşında? Ece Ilıcalı Kaya ne iş yapar? soruları sık sık soruluyor. Kullanıcılar Ece Ilıcalı Kaya'nın kim olduğunu merak ediyor.

Başarılı Tv programları ile adından söz ettiren Tv8'in bünyesinde olan Ece Ilıcalı Kaya'nın kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Ece Ilıcalı kimdir? Ece Ilıcalı kaç yaşında? Ece Ilıcalı Kaya ne iş yapar? İşte tüm detaylar…

ECE ILICALI KİMDİR?

Acun Ilıcalı Ece Ilıcalı'nın amcasıdır. Yeğen Ece Ilıcalı ise başarılı bir kurumsal ilişkilercidir. 2009'da Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nden mezun olan Ilıcalı, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Tercümanlık okudu. 2013 yılında başarıyla mezun olan Ece Ilıcalı, Galatasaray Üniversitesi'nde İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler konusunda yüksek lisans yaptı. Çeşitli kurumlarda çalışan Ilıcalı, 2014'ten beri Kurumsal İletişim Takım Lideri olarak Acun Medya'da çalışıyor. Ece Ilıcalı, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Serhıldan Hülakü
Haberler.com - Gündem

Acun Medya Gündem Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title