Haberler

Düzce Belediyesi Engelsiz Paneli

Son Güncelleme:
Abone Ol

Düzce Belediyesi, Kent Konseyi Kadın Meclisi Engelsiz Yaşam ve Sağlık Çalışma Grubu ortaklığında düzenlenen 'Engelsiz Panel-Sosyal Hayat' paneli alanında uzman panelistlerin katılımıyla 22 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Düzce Belediyesi, Kent Konseyi Kadın Meclisi Engelsiz Yaşam ve Sağlık Çalışma Grubu ortaklığında düzenlenen 'Engelsiz Panel-Sosyal Hayat' paneli alanında uzman panelistlerin katılımıyla 22 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi Engelsiz Yaşam ve Sağlık Çalışma Grubu tarafından hazırlanan ve Düzce Belediyesinin de destek verdiği 'Engelsiz Panel – Sosyal Hayat' paneli ile özel bireylere yönelik gerçekleştirilen eğitim çalışmaları ve sosyal hayata entegrasyon konularında uzman isimler tarafından bilgilendirme yapılacak.

Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan panele panelist olarak katılacak olan Sosyolog Muhammet Doğan Kaya 'Sosyolojik Açıdan Özel Bireylere Yaklaşım', Özel birey Özkan Zabunoğlu 'Benim Haklarımın Farkında mısınız?' Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli Elif Şahin 'Özel Bireylerin Hakları', Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Abdi Güngör 'Özel Bireylerin Psikolojisini Anlamak', Düzce Üniversitesi Engelsiz Üniversiteler Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Hakan Özak 'Özel Bireylerin Bağımsız Yaşama Katılımındaki Çözüm Önerileri', Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi Engelsiz Yaşam ve Sağlık Çalışma Grubu Başkanı Kadriye Polat Kıyğıl 'Yaşanmış Hikayeden özel Çocuk Annesi Olmak', Müftülük Çalışma Uzmanı Necmettin Kuzu ise 'Engellinin de Bir Hayatı Var Benim Olduğu Gibi' başlıkları altında bilgi ve tecrübelerini aktaracak.

Tüm Düzcelilerinde davetli olduğu panel, 22 Kasım Çarşamba günü saat 14: 00'da gerçekleştirilecek. - DÜZCE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kadın

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Düzce Etkinlikler Kadın Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title