Haberi Paylaş

Duy Beni full HD bölüm izle! Duy Beni 6. bölüm tek parça izle! Duy Beni son bölüm neler oldu?

Gündem Haberleri

Duy Beni full HD bölüm izle! Duy Beni 6. bölüm tek parça izle! Duy Beni son bölüm neler oldu?

Duy Beni dizisi izlemek isteyen seyirciler, Duy Beni full HD bölüm izle ve Duy Beni tek parça izle diye araştırıyorlar. Duy Beni 6. bölüm full HD izleme linki! Duy Beni full HD bölüm izle ve Duy Beni 6. bölüm full HD izle konularını araştırıyor. Peki, Duy Beni son bölüm neler oldu? Duy Beni 6. bölüm tek parça izle!

Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni dizisi seyirciden tam not almayı başardı. Duy Beni 6. bölüm full HD izle ve Duy Beni full HD bölüm izleme linkini araştıran seyirci, Duy Beni 6. bölüm tek parça izle ve Duy Beni full HD bölüm izle diye araştırıyor. Duy Beni full HD bölüm izle! Duy Beni 6. bölüm tek parça izle! Duy Beni son bölüm neler oldu? Detaylar haberimizdedir…

anat'ın Ekim'i aniden öpmesi ve ardından yaşananlar akıllara bir çok soruyu da beraberinde getirir. Ekim'i ormandan kurtaracak olan kişi de yine şaşırtıcı biri olacaktır. Melisa geceyle ilgili Kanat'ı sorguladığında Ekim tüm gerçekleri olduğu gibi açıklar.

Öfkeden delirme sırası bu kez Melisa'dadır.Yaşananlar Kanat'ın açıkladığı gibi bir oyun mu yoksa gerçeğin bir parçası mıdır? Diğer tarafta okuldaki zorbalığın bu kez kurbanı Emine'dir.

Ancak bu kez zorbaların karşısında güçlü biri vardır.Öğretmen Selim!Bahar'la beraber okulda buldukları bir dilekçenin peşine düşerler. Bu dilekçeyle beraber sırlar perdesi aralanır.

Tüm bunlar yaşanırken Leyla'yı ziyarete gelen sürpriz ziyaretçi onu tekrar okula döndürecek ilk adımları da atmasına sebep olur. Ekim ise karmakarışık duygular içindedir. Ne kadar istemese de Kanat'a çekilmeye başlamıştır.Yine de amacından sapmaz. Herkesin maskesini düşürecek bir oyun oynamaya karar verir. Fakat hiç beklenmedik bir şeyle kendi oyununda yenilir. Üstelik bu oyunda tam karşısında Leyla durmaktadır.

DUY BENİ 6. BÖLÜM FULL HD İZLE!

Duy Beni full HD bölüm izle! Duy Beni 6. bölüm tek parça izle! Duy Beni son bölüm neler oldu?

Duy Beni dizisi diğer yaz dizileri gibi bir aşk hikayesi yerine gençlik odaklı olacak. Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizide olaylar liseli Ekim'in yaşadığı talihsiz bir olayla başlayacak. Ekim'in okula gittiği sırada en yakın arkadaşı Meltem'e bir araç çarpar ve kaçar. Kaza sonrası Meltem'in belden aşağısı felç kalır. Mahalleli kaçan aracın peşine düşerken, takip sonucunda aracın karanlık sırları olan bir koleje girdiği görülür.

DUY BENİ FULL HD İZLE! (LİNK)

Duy Beni full HD bölüm izle! Duy Beni 6. bölüm tek parça izle! Duy Beni son bölüm neler oldu?

Kanat (Caner Topçu)

Ekim (Rabia Soytürk)

Selim (Berk Hakman)

Aziz (Burak Can)

Bahar (Ege Kökenli)

Melisa (Sümeyye Aydoğan)

Meltem (Helin Kandemir)

Fikret (Durul Bazan)

Rıza (Murat Daltaban)

Suna (Yeliz Akkaya)

Halil (Aytaç Uşun)

Süleyman (Alper Atak)

Neşe (Feride Çetin)

Hasan (Bedir Bedir)

Selçuk (Hamdi Alp)

Ozan (Utku Coşkun

Bekir (Taha Bora Elkoca)

Hatice (Elif Çakman)

Şükran (Bedia Ener)

Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz)

Hazal (Meltem Akçöl)

Ceren (Jasmin Berkiş)

Ceyda (Sena Gençtürk)

Emine (Cemre Özşişman)

Ece (Dilara Sümbül)

Cingöz (İzzet Yüksek)

Dağhan (İbrahim Yıldız)

Duy Beni yeni bölümleri her Perşembe saat 20:00 'da Star TV'de ekranlara geliyor.

DUY BENİ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Duy Beni Star Tv Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title