Haberi Paylaş

Duy Beni 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Duy Beni 17. bölüm fragmanı İZLE! Duy Beni fragmanı yayınlandı mı? Duy Beni fragmanı Full HD İZLE!

Gündem Haberleri

Duy Beni 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Duy Beni 17. bölüm fragmanı İZLE! Duy Beni fragmanı yayınlandı mı? Duy Beni fragmanı Full HD İZLE!

Star Tv ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan ve bu hafta 17. bölümü ile ekranlara gelecek olan Duy Beni 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu, özellikle dizinin izleyenleri tarafından sık sık araştırılıyor ve merak ediliyor. Peki, Duy Beni 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Duy Beni 17. bölüm fragmanı İZLE! Duy Beni fragmanı yayınlandı mı? Duy Beni fragmanı Full HD İZLE!

Yayınlanmaya başladığından itibaren izleyicilerin dikkatini çekmeye başaran ve oldukça sevilen Duy Beni 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu, dizinin izleyenleri tarafından sık sık araştırılıyor. Bu haberimizde v Duy Beni 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ve Duy Beni fragmanı yayınlandı mı? Sorularını merak eden izleyiciler için yanıtladık. Peki, Duy Beni 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Duy Beni 17. bölüm fragmanı İZLE! Duy Beni fragmanı yayınlandı mı? Duy Beni fragmanı Full HD İZLE!

Duy beni 17. bölüm fragmanı 23 Ekim tarihinde izleyicileri ile buluştu. Dizinin 17. bölümü bu hafta 27 Ekim Perşembe günü Star Tv ekranlarında olacak.

Duy Beni dizisi diğer yaz dizileri gibi bir aşk hikayesi yerine gençlik odaklı olacak. Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizide olaylar liseli Ekim'in yaşadığı talihsiz bir olayla başlayacak. Ekim'in okula gittiği sırada en yakın arkadaşı Meltem'e bir araç çarpar ve kaçar. Kaza sonrası Meltem'in belden aşağısı felç kalır. Mahalleli kaçan aracın peşine düşerken, takip sonucunda aracın karanlık sırları olan bir koleje girdiği görülür.

Kanat (Caner Topçu)
Ekim (Rabia Soytürk)
Selim Bender (Berk Hakman)
Aziz (Burak Can)
Bahar (Ege Kökenli)
Melisa (Sümeyye Aydoğan)
Meltem (Helin Kandemir)
Fikret (Durul Bazan)
Rıza (Murat Daltaban)
Suna (Yeliz Akkaya)
Halil (Aytaç Uşun)
Süleyman (Alper Atak)
Neşe (Feride Çetin)
Hasan (Bedir Bedir)
Selçuk (Hamdi Alp)
Ozan (Utku Coşkun)
Bekir (Taha Bora Elkoca)
Hatice (Elif Çakman)
Şükran (Bedia Ener)
Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz)
Hazal (Meltem Akçöl)
Ceren (Jasmin Berkiş)
Ceyda (Sena Gençtürk)
Emine (Cemre Özşişman)
Ece (Dilara Sümbül)
Cingöz (İzzet Yüksek)
Dağhan (İbrahim Yıldız)

Duy Beni Dizi Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title