Dursun Özbek aday mı? Eşref Hamamcıoğlu aday mı? Galatasaray başkanlık seçimi adayları - Haberler
Haberi Paylaş

Dursun Özbek aday mı? Eşref Hamamcıoğlu aday mı? Galatasaray başkanlık seçimi adayları

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Dursun Özbek aday mı? Eşref Hamamcıoğlu aday mı? Galatasaray başkanlık seçimi adayları

Daha önce aday olmayı düşünmediğini ifade eden Dursun Özbek'in açıklaması sonrasında Dursun Özbek aday mı sorusunun yanıtı merak edildi. Peki, Dursun Özbek başkanlığa aday olacak mı? Eşref Hamamcıoğlu aday mı? İşte, Galatasaray başkanlık seçimi adayları...

Dursun Özbek aday mı, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Galatasaray'da 11 Haziran'da yapılacak seçim öncesinde hareketli saatler yaşanıyor. Galatasaray'ın eski başkanlarından Dursun Özbek, daha önce aldığı seçime girmeme kararı almıştı. Ancak son yaptığı açıklamalar sonrasında Dursun Özbek aday mı, Dursun Özbek başkanlığa aday olacak mı sorularına yanıt arandı. İşte, Galatasaray başkanlık seçimi adayları...

Galatasaray Kulübü'nde 11 Haziran'da gerçekleştirilecek olan kongre öncesinde flaş bir gelişme yaşandı. Galatasaray'ın eski başkanlarından Dursun Özbek, daha önce aldığı seçime girmeme kararını değiştirdi.Seçimdeki iki adaydan biri olan Metin Öztürk, eski Başkan Dursun Özbek ile Özbek başkanlığında birleşme kararı aldı. Yarın yapılacak adaylık açıklamasının ardından, cuma günü divan kurulu başkanlığına yönetim kurulu listesi verilecek.

Daha önce aday olmayı düşünmediğini ifade eden Dursun Özbek, Metin Öztürk ile birlikte seçime girme kararı aldı. Özbek'in başkan olacağı yönetim kurulunda Metin Öztürk'ün de 2'nci başkan olacağı öğrenildi.

18 Mayıs Çarşamba günü yapılacak adaylık açıklamasının ardından, 20 Mayıs Cuma günü divan kurulu başkanlığına yönetim kurulu listesi verilecek. Özbek'in listesinde Cemal Özgörkey ve Erden Timur da yer alacak.

Özbek, pazar gününden bu yana sarı-kırmızılı kulübün ileri gelen isimleriyle, 4-11 Haziran'daki seçime tek aday ve güçlü liste ile girilmesi için çalışma halindeydi. Diğer başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu ise Dursun Özbek'in teklifini reddetmişti.

TRT Spor'a konuşan Metin Öztürk şunları söyledi: "Dursun Özbek ile biz Galatasaray'ı küçültmeye değil, büyütmeye geliyoruz. Önceliğimiz kulübü mali anlamda düzlüğe çıkarmak."

Galatasaray'da 11 Haziran'da gerçekleştirilecek kongre öncesinde Dursun Özbek ve Metin Öztürk, seçime tek liste girecek.

Haberler.com - Gündem

Eşref Hamamcıoğlu Metin Öztürk Dursun Özbek Gündem Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

GÖBEĞİNİ KAŞIYAN ADAM :

Dursun Özbek başkan olursa Galatasaray Tv'deki arkadaşlar 3-4 ay gecikmeli maaş almaya hazırlansınlar. Hepsine geçmiş olsun. :(((

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title