Drej Ali kimdir? Drej Ali gerçekte kim? - Haberler
Haberi Paylaş

Drej Ali kimdir? Drej Ali gerçekte kim?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Drej Ali kimdir? Drej Ali gerçekte kim?

Yeşilköy'de ortağı olduğu restoranda 4 kurşunla öldürülen sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Detaylar arasında Drej Ali isimi öne çıktı. Peki, Drej Ali kimdir? Drej Ali gerçekte kim?

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde ortağı olduğu restoranda silahla vurularak öldürülen Ece Erken'in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Silahlı saldırıyı kendilerini kod adı "Drej" olan Ali Y.'nin yeğeni olarak tanıtan bir grubun gerçekleştirdiği belirlendi. Polis, yaptığı çalışmada 2 kişiyi yakalarken, 27 yaşındaki Ali Y. ve olayda silah kullanan Kadir Y. ile birlikte 4 kişiyi arıyor.Peki, Drej Ali gerçekte kim? Drej Ali kimdir?

DREJ ALİ KİMDİR?

Sabah'ın haberine göre; polis olayla ilgili araştırmalarını derinleştirirken silahı kullanan ve olay yerine geldiğinde kendisini Drej Ali kod adlı 27 yaşındaki Ali Y. nin yeğeni olarak tanıtan Kadir Y. olduğunu belirledi. Polis ekipleri Ali Y., Kadir Y., Seccad Y. ve Serkan D.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Drej Ali olarak tanınan Ali Y. 1 Haziran 1956, Şanlıurfa'da dünyaya geldi. Drej Ali'nin adı pek çok ülke gündemine oturan olaylarla gündeme geldi.

Haberler.com - Gündem

Kimdir Gündem Haberler

title