Haberi Paylaş
Dokuz Oğuz Tomris Toprak kimdir? Albay Tomris Toprak gerçekte kim, adı ne? Dokuz Oğuz Tomris Toprak karakterini kim canlandırıyor?

Dokuz Oğuz Tomris Toprak kimdir? Albay Tomris Toprak gerçekte kim, adı ne? Dokuz Oğuz Tomris Toprak karakterini kim canlandırıyor?

Gündem Haberleri

FOX TV'nin yeni dizisi Dokuz Oğuz oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor. Dokuz Oğuz dizisinde rol alan ünlüler araştırılıyor. Dokuz Oğuz dizisinde yer alan Tomris Toprak karakteri izleyiciler tarafından aratılan konular arasında yer alıyor. Peki, Dokuz Oğuz Tomris Toprak kimdir? Albay Tomris Toprak gerçekte kim, adı ne? Dokuz Oğuz Tomris Toprak karakterini kim canlandırıyor? İşte detaylar...

Başrollerinde Yasemin Allen ve Kubilay Aka'nın yer aldığı Dokuz Oğuz dizisi FOX TV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Dokuz Oğuz'un yeni bölümü merak uyandırdı. Kullanıcılar, dizinin oyuncularını araştırmakta. Dokuz Oğuz dizisinde yer alan Tomris Toprak karakteri aratılan konular arasında yer alıyor. Peki, Dokuz Oğuz Tomris Toprak kimdir? Albay Tomris Toprak gerçekte kim, adı ne? Dokuz Oğuz Tomris Toprak karakterini kim canlandırıyor? Detaylar haberimizde...

DOKUZ OĞUZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Albay Tomris Toprak; "Türk Dünyası Acil Müdahale Timi"ni kurmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmüş ve en seçkin askerlerden oluşan Oğuz Timi'ni kurmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin göz bebeği olan bu birlik, dünyanın her noktasında kıyıma, zulme uğrayan Türkler için mücadele edecektir. Tim komutanı Türk Silahlı Kuvvetlerinin en yetenekli ve en cesur subaylarından biri olan Yüzbaşı Batur Karanlık ve onun isteğiyle "Oğuz Timi"ne kabul edilen Sözleşmeli Erler; Okan Demirkır ve Yaşar Kayatürk, Teğmen Yiğit Toygar, Astsubaylar; Ercan Korkut, Umay çolpan, Timur Gökay ve Boran Delideniz yemin ederek göreve başlarlar. Oğuz Timi'nin göreve başlamasıyla artık dünyada hiçbir Türk kimsesiz değildir.

DOKUZ OĞUZ TOMRİS TOPRAK KİMDİR?

Dokuz Oğuz dizisinde yer alan Tomris Toprak karakteri, dört yıl kadar önce 10 yaşlarındaki oğlu ve eşiyle birlikte bir yolculuk sırasında, araçları bir grup terörist tarafından saldırıya uğrar. Tomris ve eşi saldırıyı küçük sıyrıklarla atlatırken, oğlu ağır yaralanır, günlerce yoğun bakımda kalır. Bu olay sonrasında oğulları hayata dönse de Tomris ve eşi arasında ipler kopar.

Haberler.com / Zehra Aygör - Gündem

Dokuz Oğuz Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title