Haberler

Dokuz Oğuz nerede çekiliyor? Hangi ülke, il ve ilçede çekiliyor? Dokuz Oğuz dizi çekimleri hangi ülkede yapıldı, çekimler Türkiye'de mi?

Abone Ol

Ekranların yeni başlayacak olan dizisi Dokuz Oğuz nerede çekiliyor merak edildi. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyenler, Dokuz Oğuz hangi ülkede çekiliyor? Dokuz Oğuz hangi il ve ilçede çekildi? sorularının cevaplarını merak ediyor. Peki, Dokuz Oğuz nerede çekiliyor? İşte detaylar...

Dokuz Oğuz nerede çekiliyor? cevabı sizlerle... Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturduğu ve Süleyman Çobanoğlu'nun kaleme aldığı "Dokuz Oğuz", FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki, Dokuz Oğuz nerede çekiliyor? Hangi ülke, il ve ilçede çekiliyor? Dokuz Oğuz dizi çekimleri hangi ülkede yapıldı, çekimler Türkiye'de mi?

DOKUZ OĞUZ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Fox TV'de yer alan bilgilere göre dizinin çekimleri Ankara'da başladı. Dizi genel olarak Ankara ve ilçelerinde çekileceği düşünülüyor.

Dokuz Oğuz nerede çekiliyor? Hangi ülke, il ve ilçede çekiliyor? Dokuz Oğuz dizi çekimleri hangi ülkede yapıldı, çekimler Türkiye'de mi?

DOKUZ OĞUZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

"Dokuz Oğuz", Türk'ün olduğu her yerde, Türk için savaşacak "Oğuz Timi"nin hikayesini anlatıyor. Albay Tomris Toprak; "Türk Dünyası Acil Müdale Timi"ni kurmak ic¸in titizlikle çalışmalarını sürdürmüş ve en seçkin askerlerden oluşan Oğuz Timi'ni kurmuştur. Tu¨rk Silahlı Kuvvetlerinin go¨z bebegˆi olan bu birlik, du¨nyanın her noktasında kıyıma, zulme ugˆrayan Tu¨rkler ic¸in mu¨cadele edecektir. Tim komutanı Türk Silahlı Kuvvetlerinin en yetenekli ve en cesur subaylarından biri olan Yu¨zbas¸ı Batur Karanlık ve onun istegˆiyle "Oğuz Timi"ne kabul edilen So¨zles¸meli Erler; Okan Demirkır ve Yas¸ar Kayatu¨rk, Tegˆmen Yigˆit Toygar, Astsubaylar; Ercan Korkut, Umay C¸olpan, Timur Go¨kay ve Boran Delideniz yemin ederek go¨reve bas¸larlar. Oğuz Timi'nin göreve başlamasıyla artık dünyada hiçbir Türk kimsesiz değildir…

Dokuz Oğuz nerede çekiliyor? Hangi ülke, il ve ilçede çekiliyor? Dokuz Oğuz dizi çekimleri hangi ülkede yapıldı, çekimler Türkiye'de mi?

DOKUZ OĞUZ OYUNCU KADROSU

Kubilay Aka

Deniz Işın

Yasemin Kay Allen

Hakan Boyav

Tuncer Salman

Dağhan Külegeç

Kayhan Açıkgöz

Serhan Onat

Rami Narin

Volkan Keskin

Taylan Meydan

Sahra Şaş

Mehmet Çevik

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Dokuz Oğuz Dizi Gündem Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title