Haberler

Doğduğun Ev Kaderindir canlı izle! TV 8 Doğduğun Ev Kaderindir 35. yeni bölüm canlı izle! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümde neler olacak?

Abone Ol

Ekranların sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir bugün TV 8'de başlıyor. Peki Doğduğun Ev Kaderindir canlı izleme linki var mı? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm canlı izle! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümde hangi olaylar olacak? Doğduğun Ev Kaderindir 35. yeni bölüm izle!

TV8'in en çok izlenen dizilerinden birisi Doğduğun Ev Kaderindir bugün 10 Mart Çarşamba ekranlara gelecek. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 36. bölüm fragmanı çıktı mı? Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm izle! Kesintisiz canlı izle! 36. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR CANLI İZLE!

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun çok okunan kitabı Camdaki Kız'dan esinlenerek televizyona uyarlanacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep'in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılacak. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir canlı izle! TV 8 Doğduğun Ev Kaderindir 35. yeni bölüm canlı izle! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümde neler olacak?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 36. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bugün yayınlanacak 35. bölümden sonra 36. bölüm fragmanı yayınlanacaktır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI

Demet Özdemir : Zeynep

İbrahim Çelikkol : Mehdi

Zuhal Gencer : Sakine

Senan Kara : Nermin

Nail Kırmızıgül : Ekrem

Elif Sönmez : Cemile

Hülya Duyar : Sultan

Mehmet Korhan Fırat : Celal

Fatih Koyunoğlu : Nuh

Nurşim Demir : Zeliha

Naz Göktan : Emine

Kazım Sinan Demirer : Bayram

Kayra Zabcı : Yasemin

Helin Kandemir : Kibrit / Dilara

Emir Talha : Ali

Alp Akar : Remzi

Ali Oğuz Şenol : Tolga

Engin Öztürk : Barış

Hakan Salınmış : Dayı

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Doğduğun ev kaderindir Tv8 Dizi Gündem Güncel Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title