Haberler

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları kimler?

Abone Ol

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrolünde yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 15. bölüm 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir oyuncuları kimler? Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölümünde neler oldu?

İlk bölümü 25 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı, senaryosunu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı, Seray Şahiner, Defne Gürsoy ve Doruk Erengül'ün birlikte kaleme aldıkları dizi oyuncuları kimler? Doğduğun Ev Kaderindir 15. bölüm 2. fragmanı izle!

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 14. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Zeynep kendini suçlamaya devam ederken Emine sayesinde en büyük korkusuyla yüzleşir. Sonunda Mehdi ile olan ilişkisinde bir yol ayrımına sürüklendiğini hisseder. Mehdi kendini gittikçe daha çaresiz halde bulurken Zeynep içindeki yaşadığı fırtınaları daha fazla saklayamaz ve kesin bir çözüm peşine düşer.

Emine, Faruk'un yaptıklarını sineye çekmeye devam ettikçe Faruk işi bir adım daha ileri götürür. Emine yalnızlığıyla mücadele etmeye çalışsa da yine en sevdiklerinin canını yakar.

İsmi her geçen gün daha çok duyulan Burhan hem Müjgan'ın hem de mahallenin dengesini bozacağının sinyallerini verir. Bu durum Zeynep ve Mehdi için yeni bir tehdit mi olacak yoksa geçmişin tuzağına düşmekten kurtulabilecekler mi?

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI KİMLER?

Demet Özdemir,

İbrahim Çelikkol,

Elif Sönmez/Cemile,

Engin Hepileri/Faruk,

Fatih Koyunoğlu/Nuh,

Hülya Duyar/Sultan

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 15. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE!

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

Kaynak: Haberler.com / Gündem

İbrahim Çelikkol Demet Özdemir Aralık Gündem Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (2)

jale:

ben bu dizinin bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum kırmızı oda ile birleştiği bölümden sonra izledim ve baya iyi

Yanıtla00
gökhan:

güzel dizi

Yanıtla00
title