Haber : Dilan Çıtak kimdir? İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses nişanlısı kim? Levent Dörder kimdir? - Haberler

Haberi Paylaş

Dilan Çıtak kimdir? İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses nişanlısı kim? Levent Dörder kimdir?

 - Güncelleme:
Dilan Çıtak kimdir? İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses nişanlısı kim? Levent Dörder kimdir?

Şarkıları ve yaşadığı silahlı saldırının yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses'in yıllar önce Dilan Çıtak adında bir kızı olduğu ortaya çıktı. Yıllarca Tatlıses ile soyadını için mücadele veren Çıtak, babasının soyadını aldı. 7 yıldır kendisi gibi müzisyen Levent Dörter ile aşk yaşayan Dilan Çıtak Tatlıses, dün akşam evlilik yolunda ilk adımı attı. Peki, Dilan Çıtak kimdir? Dilan Çıtak Tatlıses nişanlısı kim?

Dilan Çıtak kimdir, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Yıllar önce İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu ortaya çıkan şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses, dün akşam 7 yıldır aşk yaşadığı Levent Dörter ile nişanlandı. Nişan kurdelesinin Tatlıses'in kestiği törende en dikkat çeken detaylardan biri de kıvırcık kabarık saçlarıyla tanınan Tatlıses'in saç modeli oldu. Dilan Çıtak kimdir? Dilan Çıtak Tatlıses nişanlısı kim?

DİLAN ÇITAK KİMDİR?

ilan Çıtak 2 Aralık 1989 İstanbul doğumlu. Tüm hayatı boyunca tıpkı İbrahim Tatlıses gibi müzikle iç içe bir yaşantısı oldu. 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde yarı burslu olarak okumaya başladı. Asıl branşı şan olarak başladığı eğitimine piyano ve keman dersiyle de devam etti. 2 sene keman 4 sene piyano çaldı kemanı bıraktı ve piyano çalmaya devam etti. Okul süresince müzikallerde ve korolarda yer aldı. Caz orkestralarında solistlik yaptı. Aynı zamanda Pera tiyatroda 2 sene oyunculuk eğitimi aldı.

2011'de dil ve müzik eğitimi için Amerika'ya gitti. "Berklee College Of Music" öğrencilerinden oluşan çeşitli ekiplerle büyük sahnelerde konserler verdi. (Harper's Ferry,Wally's Cafe,939 Cafe). Kendi alanında bir çok başarıya imza atmış "The Julliard School"dan mezun Amerikalı bir vokal hocası ile vokal çalışmaları yaptı. Bir yıllık dil ve müzik eğitimi sonrasında Türkiye'ye dönüş yaptı. İTÜ İngilizce müzikoloji bölümünü kazanarak eğitimine bu alanda devam etti. Sanat okulunda Keman ve Piyano hocalığı yapıyor. Kendi projesi olan SOUL SENSATION band'in solistliği ve İskender Paydaş'ın "Zamansız Şarkılar" projesinde de vokal olarak yer almıştı.

DİLAN ÇITAK TATLISES NİŞANLISI KİM?

Yıllar önce İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu ortaya çıkan şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses, dün akşam 7 yıldır aşk yaşadığı Levent Dörter ile nişanlandı.

Haberler.com - Gündem

İbrahim Tatlıses Levent Dörter Dilan Çıtak Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title