Haberi Paylaş

Didem kimdir? 2023 İbo Show Yılbaşı Didem kaç yaşında, nereli?

Gündem Haberleri

Didem kimdir? 2023 İbo Show Yılbaşı Didem kaç yaşında, nereli?

Star Tv de yayınlanan İbo Show programını, yılbaşına özel konuklarını ağırlıyor. Yılbaşı özel programında konuk olan Didem kimdir, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. 2023 İbo Show Yılbaşı Didem kaç yaşında, nereli olduğu seyirciler tarafından araştırılıyor. Peki, Didem kimdir? 2023 İbo Show Yılbaşı Didem kaç yaşında, nereli?

2023 İbo Show Yılbaşı Didem kaç yaşında, nereli ve kimdir soruları gündeme geliyor. Star Tv de yayınlanan İbo Show programına Didem konuk oluyor. Didem kimdir, kaç yaşında ve nereli merak ediliyor. 2023 İbo Show Yılbaşı Didem kaç yaşında, nereli olduğu araştırılıyor. Didem kimdir? 2023 İbo Show Yılbaşı Didem kaç yaşında, nereli? Detaylar haberimizdedir…

DİDEM KİMDİR?

Didem Kınalı (d. 6 Haziran 1986; Gaziosmanpaşa, İstanbul) Türk oryantal.

6 Haziran 1986 tarihinde Gaziosmanpaşa'da doğdu. Şişli Kuştepe'de büyüdü. Bir ablası ve bir de erkek kardeşi vardır. Annesi Selanik göçmeni bir oryantal, babası ise Yugoslav göçmeni ve darbukacıdır. Çocukluğu Roman (Çingene) mahallesinde geçti. İlkokul üçüncü sınıfa kadar okudu, çalışması gerektiği için ayrıldı ve dans etmeye başladı. Ama daha sonra liseyi bitirdi. Aktüel Dergisi'ne verdiği röportajda "Matematik dışında başarılı bir öğrenciydim. Okulu bırakmam ailemin değil, benim isteğimdi. Ama hâlâ okumayı istiyorum. Karar verdim okuyacağım, üniversiteye de gideceğim." açıklamalarında bulunmuştur.

1993 yılında yayın hayatına başlayan İbrahim Tatlıses'in eğlence programı İbo Şov'da sergilediği oryantal dans gösterileriyle adını duyurdu. Başarılı oryantal 1,62 boyundadır.

Haberler.com - Gündem

didem kınalı Star Tv Yılbaşı Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title