Deniz ve Güneş Filmi - Haberler
Haberi Paylaş

Deniz ve Güneş Filmi

InterSinema.com - Sinema
Deniz ve Güneş Filmi

Deniz ve Güneş filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Deniz ve Güneş filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Deniz, babasının zorlamasıyla Nurperi ile evlenecektir. Otilia konseri için Nurperi’nin yatıyla bir hafta öncesinden Burgazada’ya giden Deniz, burada dalış yaptığı sırada Güneş ile karşılaşır. Deniz, Güneş’in işitme engelli olduğunu düşünür ve onunla iletişim kurabilmek için işaret dili öğrenmeye karar verir. Genç adam işaret dili ile iletişim kurmaya başlayınca Güneş de onun işitme engelli olduğunu düşünmeye başlar. İkisi arasında kısa sürede büyük bir tutku oluşur. Deniz, babası, Nurperi ve Güneş’in gizli aşığı Doruk’a rağmen kalbinin sesini Güneş’e duyurmak için çabalar.

Yönetmen: Barış Denge

Senaryo: Y. Tolga Bozkurt

Oyuncular: Burak Serdar Şanal, Şafak Pekdemir, Melissa Giz Cengiz, Eylül Öztürk, Y. Tolga Bozkurt, Yener Gürsoy, Levent Özdilek, Selahattin Taşdöğen, Ayşen İnci, Otilia Bruma, Uğur Yüksekdağ, Seda Oğuz

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Deniz ve Güneş

Yapımcı Firma: MT Film Prodüksiyon

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 01.06.2018

Deniz ve Güneş Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

InterSinema.com / Sinema

Tolga Bozkurt, Sinema, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title