Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında bugün Demet Akalın olacak mı? 18 Şubat Demet Akalın programda olacak mı? Demet Akalın programda neden yok? - Haberler
Haberi Paylaş

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında bugün Demet Akalın olacak mı? 18 Şubat Demet Akalın programda olacak mı? Demet Akalın programda neden yok?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında bugün Demet Akalın olacak mı? 18 Şubat Demet Akalın programda olacak mı? Demet Akalın programda neden yok?

Hafta içi, her gün yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında bugün Demet Akalın olacak mı? Demet Akalın programda neden yok? Demet Akalın ne zaman programda çıkacak? Demet Akalın bugün programda var mı?

Demet Akalın 18 Şubat Çarşamba programda olacak mı? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında bugün Demet Akalın olacak mı? Demet Akalın programda neden yok?

DEMET AKALIN PROGRAMDA NEDEN YOK?

Hafta içi, her sabah yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında 18 Şubat tarihinde Demet Akalın'ın olmaması dikkat çekti. Sevilen şarkıcı Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'un koronavirüs testi pozitif çıktı. Bu sebeple programda Demet Akalın yer alamadı.

DEMET VE ALİŞAN İLE SABAH SABAH PROGRAMINDA BUGÜN DEMET AKALIN OLACAK MI?

Demet Akalın eşinin koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu karantinaya alınan Demet Akalın testide pozitif çıktı. Karantina süresi bitmediği için programda yer almayacak

Haberler.com - Gündem

Demet Akalın Alişan Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Esra baş:

öncelikle poroglamınız hayırlı olsun sizi Alişan bey ve Demet hanım öncelikle geçmiş olsun Okan bey size de geçmiş olsun kendinizi dikkat edin

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title