Haberi Paylaş
Jeffrey Dahmer kimdir? Dahmer gerçek mi? Netflix dizisi olan Jeffrey Dahmer gerçek mi, öldü mü?

Jeffrey Dahmer kimdir? Dahmer gerçek mi? Netflix dizisi olan Jeffrey Dahmer gerçek mi, öldü mü?

Gündem Haberleri

Son zamanlarda Netflix platformu üzerinden yayınlanan Dahmer dizisi birçok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Gerçek bir kişiden uyarlama olan dizi hakkında daha birçok detay merak ediliyor. Bir seri katilin hikayesini anlatmakta olan dizi Dahmer gerçek mi? Jeffrey Dahmer kimdir? Netflix dizisi olan Jeffrey Dahmer gerçek mi, öldü mü?

Dahmer gerçek mi? Ve Jeffrey Dahmer kimdir? Soruları, özellikle dizinin yayınlanmasının ardından birçok kişi tarafından ilgi ve merak konusu haline geldi. İnternet üzerinden en sık araştırılan konular arasına giren Dahmer gerçek mi? Ve Jeffrey Dahmer kimdir? Sorularını sizler için yanıtladık. Peki, Dahmer gerçek mi? Jeffrey Dahmer kimdir? Netflix dizisi olan Jeffrey Dahmer gerçek mi, öldü mü?

JEFFREY DAHMER GERÇEK Mİ?

Dizide yer almakta olan Dahmer karakteri, Gerçekte Jeffrey Dahmer adındaki bir seri katilin hikayesini anlatmaktadır. Gerçek bir hikâyeden uyarlama olan bu dizide yaşanan olayların birçoğu gerçektedir. Hatta dizide yer alan bazı sahneler kurbanların yakınlarını rahatsız edecek ve sosyal medya üzerinde tepki gösterecek kadar rahatsız etmiştir. Dizideki görüntülerden rahatsız olan kurbanların yakınları, sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyor.

JEFFREY DAHMER ÖLDÜ MÜ?

Dahmer hapishanede iki kez saldırıya uğradı. İlki Temmuz 1994'te, hapishanedeki dini ayin sonrasında bir mahkûm tarafından jiletle boğazının yaralanması şeklinde gerçekleşti. Dahmer bundan kaçtı ve hafif yaralarla olayı atlattı. Yine 28 Kasım 1994'te hapishane spor salonunda temizlik işlerini yaparken, Dahmer ve diğer mahkûmlardan Jesse Anderson; Christopher Scarver tarafından dambıl ile saldırıya uğradı. Dahmer, bu saldırıdan hemen sonra, ambulansla taşınırken öldü. Anderson da iki gün sonra hayatını kaybetti.

Dahmer Dizi Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title