Haber : Cüneyt Arkın'ın Fatma Girik sözleri: Bekle beni, geliyorum! Cüneyt Arkın Fatma Girik için ne dedi? - Haberler

Haberi Paylaş

Cüneyt Arkın'ın Fatma Girik sözleri: Bekle beni, geliyorum! Cüneyt Arkın Fatma Girik için ne dedi?

 - Güncelleme:

Türk sinemasının sayısız projesinde yer alan Cüneyt Arkın, dün gece rahatsızlanarak Beşiktaş'taki özel bir hastaneye kaldırıldı. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden usta sanatçı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cüneyt Arkın'ın Fatma Girik için ağlaması ve söyledikleri ise bir kez daha gündeme geldi. Peki, Cüneyt Arkın Fatma Girik için ne dedi? Cüneyt Arkın Fatma Girik sözleri merak ediliyor.

Cüneyt Arkın Fatma Girik sözleri merak ediliyor. Türk sinemasının sayısız projesinde yer alan Cüneyt Arkın, dün gece rahatsızlanarak Beşiktaş'taki özel bir hastaneye kaldırıldı. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden usta sanatçı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Oyuncunun, Fatma Girik'in ölümünün ardından ağlayarak söyledikleri ise bir kez daha gündeme geldi. Peki, Cüneyt Arkın Fatma Girik için ne dedi? Cüneyt Arkın Fatma Girik sözleri haberimizde...

Türk sinemasının efsane sanatçılarından Cüneyt Arkın, dün gece kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Usta sanatçının 24 Ocak'ta vefat eden Fatma Girik'in arkasından ağlayarak söylediği "Bekle beni geliyorum" sözleri ise yeniden gündem oldu.

Gurbet Kuşları, Dünyayı Kurtaran Adam, Köroğlu, Battal Gazi Destanı ve Kara Murat gibi sayısız projeye imza atan Türk sinemasının efsane sanatçılarından Cüneyt Arkın, dün gece saatlerinde rahatsızlanarak Beşiktaş, Ulus'ta bulunan özel bir hastanede tedavi altına alındı. Eşi Betül Cüreklibatır ve yakınları hastaneye geldi. 85 yaşındaki oyuncu burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Fatma Girik, geçtiğimiz ocak ayında 79 yaşında hayata gözlerini yumdu. Girik'in ölüm haberini aldıktan sonra programa bağlanan Cüneyt Arkın, "İnanamıyorum, bir dönem bitti. Nasıl dayanırım ben bu acıya... Sen ne iyi insandın. Ne kadar alçak gönüllü, dosttun. Mavi mavi bakardın... Nur içinde yat. O anlatılmaz, o hepimizin yüreğinde... Türk insanın yüreğidir o. Baştan aşağı Anadolu'dur o. Anadolu anasıdır o. Fatma'm bekle beni orda geliyorum" diyerek gözyaşlarına boğulmuştu.

Cüneyt Arkın'ın Fatma Girik sözleri: Bekle beni, geliyorum! Cüneyt Arkın Fatma Girik için ne dedi?

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Cüneyt Arkın Fatma Girik Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title