Haberi Paylaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesi yayınlandı mı? (MEZUNİYET BELGESİ VE TÜM BELGELER) Recep Tayyip Erdoğan'ın mezun belgeleri!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesi yayınlandı mı? (MEZUNİYET BELGESİ VE TÜM BELGELER) Recep Tayyip Erdoğan'ın mezun belgeleri!

Gündem Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet diploması, İletişim Başkanı Fahrettin Altun tarafından kamuoyuyla paylaşıldı. Recep Tayyip Erdoğan'ın mezuniyet belgelerini görmek isteyen vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesi yayınlandı mı? (MEZUNİYET BELGESİ ÖRNEĞİ) Recep Tayyip Erdoğan'ın mezun belgeleri! araştırması yapıyor. İşte belge ve resimleri...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mezuniyet belgesi resimleri var mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite belgeleri resimleri yayınlandı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mezuniyet belgesi örneği çıktısı var mı? Yıllardır devam eden diploma tartışması, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 14 Mayıs seçimleri için aday olmasıyla yeniden gündeme geldi. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesini paylaşarak iddialara noktayı koydu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesi yayınlandı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite ile ilgili tüm belgeleri sizlerle... İşte detaylar...

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN MEZUNİYET BELGELERİ YAYINLANDI MI?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1974 yılında üniversiteyi kazandığında başladığı okulun adının İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi olduğu biliniyor. Bu okul daha sonra öğretim hayatına Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi olarak devam ediyor.

Altun'un açıkladığı belgelere göre Erdoğan'a bu okuldan verilen 678 no'lu ve 3 Nisan 1981 tarihli geçici mezuniyet Belgesi Dekan Doç. Dr. Sinan Artan imzasını taşıyor. Aynı belgenin 677 sayılı olanında ise Recep Tayyip Erdoğan imzası ve el yazısıyla, 'geçici mezuniyet belgemin aslını elden aldım' ifadesinin yer aldığı görülüyor. Erdoğan'ın Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olduğuna dair bir başka belge ise Marmara Üniversitesi mezunları ve tüm öğretim kadrosunun fotoğraflarıyla sıralandığı 1983 tarihli defterde yer alması.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyetini belgeleyen bir yazışma da fakülte sekreterliğiyle Rize Askerlik Şubesi Başkanlığı arasında gerçekleşmiş. Fakülte Sekreteri Kamuran Orhan imzasıyla Rize Askerlik Şubesi'ne gönderilen 3 Nisan 1981 tarihli bu yazışmada, okulun 2443 numaralı öğrencisi Recep Tayyip Erdoğan'ın mezuniyeti bildiriliyor.

Üniversite sınavına girdiği yıl olan 1974'e ait Üniversitelerarası Seçme Sınavı Sonuç Belgesi'nde ise Erdoğan'ın İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'ni kazandığı bilgisi yer alıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tüm belgeleri:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesi yayınlandı mı? (MEZUNİYET BELGESİ VE TÜM BELGELER) Recep Tayyip Erdoğan'ın mezun belgeleri!Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmara Üniversitesi Lisans diploması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesi yayınlandı mı? (MEZUNİYET BELGESİ VE TÜM BELGELER) Recep Tayyip Erdoğan'ın mezun belgeleri!Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ticari Bilimler Fakültesi Mezuniyet Belgesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesi yayınlandı mı? (MEZUNİYET BELGESİ VE TÜM BELGELER) Recep Tayyip Erdoğan'ın mezun belgeleri!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite mezuniyet belgesi yayınlandı mı? (MEZUNİYET BELGESİ VE TÜM BELGELER) Recep Tayyip Erdoğan'ın mezun belgeleri!Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite seçme sınavı sonuç belgesi

MARMARA ÜNİVERSİTESİ: MUHAFAZA EDİLİYOR

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü'nden de konuya ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada "Sayın Cumhurbaşkanımızın üniversite yıllarında aldığı bütün derslerin dökümü ve başarı notlarını havi transkript belgeleri, öğrenci fişleri, dilekçeleri, fotoğrafları, askerlik tehiri ve mezuniyet kayıtları gibi olağan öğrencilik ve mezuniyet işlemlerine ilişkin belgeler, diğer mezunlarımızınki gibi üniversitemizde muhafaza edilmektedir" denildi.

Recep Tayyip Erdoğan Gündem Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Hovan Coharyan:

Erdoğan'dan korkanlar aday olmasını istemiyorlar. Ne yaparsanız yapın demokratik sistemde her zaman Erdoğan kazanır.

Cevap Yaz21Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title