Haberler

Çöp Adam nerede çekiliyor, dizideki yalı nerede? Çöp Adam dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? Dizideki mekanlar neresi?

Gündem Haberleri

Sevilen dizi Çöp Adam dizisinin nerede çekildiği merak ediliyor. Diziyi izleyenler dizideki yalı nerede araştırıyor. Peki, Çöp Adam nerede çekiliyor, dizideki yalı nerede? Çöp Adam dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? Dizideki mekanlar neresi? İşte detaylar...

Çöp Adam dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor merak ediliyor. Dizideki mekanlar izleyiciler tarafından beğeni topladı. Peki, Çöp Adam nerede çekiliyor, dizideki yalı nerede? Çöp Adam dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? Bilgiler sizlerle...

Çöp Adam dizisi İstanbul ve ilçelerinde çekilmektedir. Dizideki yalının Beykoz'da olduğu bilinmektedir.

Çöp Adam nerede çekiliyor, dizideki yalı nerede? Çöp Adam dizisi hangi il ve ilçede çekiliyor? Dizideki mekanlar neresi?

Çöp Adam dizisinde Engin Altan Düzyatan ise bir anda zengin olan Tamer Yılmaz isimli bir yazılımcıyı oynayacak. Diziye ismini veren detay ise Tamer Yılmaz'ın çöp adam dövmesinden alıyor. Çöp Adam dizisinin konusuna göre; Tamer Yılmaz, Peri'yi kaçıracak ve olaylar gelişecek.

Engin Altan Düzyatan

Elçin Sangu

Sedef Avcı

Füsun Demirel

Salih Kalyon

Elçin Afacan

Ali Yoğurtçuoğlu

Hülya Şen

Cankat Aydos

Büşra Çam

Şeyda Terzioğlu

Eylül Uğan

Sinan Albayrak

Güliza Nisa Uray

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Çöp Adam Dizi Gündem Magazin Haberler

title