Haberler

Çöp Adam gerçekte kim? Çöp Adam kimi anlatıyor? Çöp Adam kimin hikayesi?

Gündem Haberleri

Star Tv'nin yeni dizisi Çöp Adam yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Seyirciler ise arama motorlarında Çöp Adam gerçekte kim? Çöp Adam kimi anlatıyor? Çöp Adam kimin hikayesi? sorularına yanıt aradı. Sevilen dizi kısa sürede gündem haline geldi. İşte detaylar...

İlk bölümü ile ekranlara gelen Çöp Adam dizisi gündemde yerini aldı. Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı dizinin gerçek hayattan uyarlanıp uyarlanmadığı merak edildi. Peki, Çöp Adam gerçekte kim? Çöp Adam kimi anlatıyor? Çöp Adam kimin hikayesi? İşte merak edilenler...

Gülseren Budayıcıoğlu dizi hakkında şu açıklamalarda bulundu;

"Bu hikayede iki kardeş var, iki çocuk... Anne babaları hayatta oldukları halde çocukları alıp götürüp yetimhaneye kapatıyorlar. Ne için? Çalışan annenin babaya daha iyi bakabilmesi için. O çocuklar neler yaşayarak nasıl bu günlere geliyorlar bunları tek tek göreceğiz"

"Yazılımcı olan çocuk öyle bir şey icat ediyor ki dünyanın yakından tanıdığı adeta harikalar yaratan ve servet sahibi olan biri haline geliyor. İlk iş olarak onu çocukluğu boyunca süründüren anne ve babasına muhteşem bir yalı armağan ediyor. Niye böyle yapıyor acaba, ne dersiniz? İşte dizide bunların yanıtlarını bulacağız. Oyuncu kadromuz muhteşem, umarım beğenirsiniz, çok sevgiler."

Çöp Adam dizisinin gerçek hayatta kimden esinlendiği etik kuralları gereğince paylaşılmıyor.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Çöp Adam; sıra dışı bir şekilde karşılaşan, tehlikeli bir oyunun içine hapsolan Tamer ve Peri'nin sırlarla dolu hikayesini konu alıyor.

Engin Altan Düzyatan

Elçin Sangu

Sedef Avcı

Füsun Demirel

Salih Kalyon

Elçin Afacan,

Ali Yoğurtçuoğlu

Hülya Şen

Cankat Aydos

Büşra Çam

Şeyda Terzioğlu

Eylül Uğan

Sinan Albayrak

Güliza Nisa Uray

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Gülseren Budayıcıoğlu Engin Altan Düzyatan Çöp Adam Star Tv Gündem Magazin Haberler

title