Çılgın sayısal loto canlı izle! 17 Ocak Çılgın sayısal loto çekilişi canlı izleme linki! - Haberler
Haberi Paylaş

Çılgın sayısal loto canlı izle! 17 Ocak Çılgın sayısal loto çekilişi canlı izleme linki!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Çılgın sayısal loto canlı izle! 17 Ocak Çılgın sayısal loto çekilişi canlı izleme linki!

17 Ocak Çılgın sayısal loto sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 17 Ocak Pazartesi Milli Piyango Online Çılgın sayısal loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Çılgın sayısal loto kuralları neler? Çılgın sayısal loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Çılgın sayısal loto çekilişi canlı izle! 17 Ocak Çılgın sayısal loto hangi numaralar kazandırdı? Çılgın sayısal loto canlı izle! 17 Ocak Çılgın sayısal loto çekilişi canlı izleme linki! İşte tüm sonuçlar...

Çılgın sayısal loto canlı izle! 17 Ocak Çılgın sayısal loto canlı izleme linki! merak ediliyor. Çılgın sayısal loto için araştırmalar devam ediyor. 17 Ocak Çılgın sayısal loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 17 Ocak 2022 Çılgın sayısal loto sonuçları canlı takip sayfası! 17 Ocak Milli Piyango Online Çılgın sayısal loto sonuçları açıklandı! Yenilenen Çılgın sayısal loto kuralları neler? Çılgın sayısal loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 17 Ocak Çılgın sayısal loto sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi durumunda farklı miktarda ikramiye kazanmak mümkün. Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurulabiliyor. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak da oynanabilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. Oynanan her kolon sadece 3 TL'dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bilinen numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır. Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır. Haberler.com haberini okuyorsunuz. haberler'>Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Kuponları kendiniz doldurabildiğiniz gibi önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçebilirsiniz.

17 Ocak Çılgın sayısal loto sonuçları açıklandı.

17 Ocak Çılgın sayısal loto çekilişi kazanan numaralar: 4-25-32-44-67-75-54-78

ÇILGIN SAYISAL LOTO CANLI İZLE

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Çılgın Sayısal Loto Gündem Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title