Haberi Paylaş

CHP 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Milletvekili Aday Adayları listesi!

Gündem Haberleri

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile ilgili tüm gelişmeler merak edilirken milletvekili aday adayları hakkında detaylı araştırmalar merak edildi. CHP milletvekili aday adayı listesindeki isimler de mercek altına alındı. Peki, CHP 2023 Milletvekili Aday Adayı listesinde kimler var? İşte, CHP 2023 Milletvekili Aday Adayı listesi.

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Milletvekili Aday Adayı listeleri merak altına alınırken vatandaşlar CHP 2023 Milletvekili Aday Adayı listesini araştırdı. Peki, 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi CHP aday adayları isim listesinde kimler var. İşte, il il CHP 2023 Milletvekili Aday Adayı listesi ve detaylar….

Siyasi partiler milletvekili aday adayları listesini tam olarak henüz açıklanmadı. Kamuoyu ile paylaşılan isimleri sizler için derledik. Tüm liste yayınlandığında liste haberimiz güncellenecektir. İşte, CHP 2023 Milletvekili Aday Adayı listesi!

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge AHMET CAN YILMAZ İŞ ADAMI GİRİŞİMCİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge FADİME ÖZTOP MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge MAHFUZ YETÜT EMEKLİ ÖĞRETMEN - İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge EMİN CİHANGİR AKŞİT YAZAR EMEKLİ SUBAY

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge HASAN EFE UYAR AVUKAT

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge ÖMER FARUK EMİNAĞAOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge İMAM KALOĞLU IŞ INSANI - İŞLETME YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge TURGAY KAYA AVUKAT

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GÖKSUN YERLİKAYA İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge ALİ ERCAN ÖĞRETMEN SOSYOLOG

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge EREN ERDEM NULL

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge DURSUN YILMAZKARAOSMANOĞLU TIP DOKTORU

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge İLHAN KESİCİ ENDÜSTRİ YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GAYE ZUHAL AK İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GÖKHAN GÜNAYDIN AVUKAT - ZİRAAT MÜHENDİSİ - İKTİSATÇI

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge KOZA YARDIMCI TEKSTİL VE GAZETECİ

İSTANBUL 1. & 2. Bölge FEYSEL TAŞÇIER NULL

İSTANBUL 1. & 2. Bölge OLGUN ÇELİK SERBEST MUHSABECİ MALİ MÜŞAVİR - YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. & 2. Bölge SEYİTHAN GÜNEŞ AVUKAT

İSTANBUL 1. & 2. Bölge ZAFER TEBER YÖNETICI-EMEKLI

İSTANBUL 1. & 2. Bölge İBRAHİM GEZİCİ BANKACI

İSTANBUL 1. & 2. Bölge ELMAS ARUS YÖNETMEN, AKTIVIST

İSTANBUL 1. & 2. Bölge CELAL KÖKSAL GEMİ İNŞAATI MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. & 2. Bölge ALİ SELÇUK KAYA TARIMSAL DIŞ TİCARET

İSTANBUL 1. & 2. Bölge NİLÜFER ÇINARLI MUTLU MIMAR

İSTANBUL 1. & 3. Bölge CEMAL DEMİRBİLEK SERBEST

İSTANBUL 1. & 3. Bölge ABDULHALİK ALTUN İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. & 3. Bölge AYFER İNCİ PEKÖZ YATIRIM VE GAYRİMENKUL UZMANI

İSTANBUL 1. Bölge SELMA BELLEK EMEKLİ YARGITAY ÜYESİ

İSTANBUL 1. Bölge KENAN OTLU İŞLETME - ÇİFTÇİ

İSTANBUL 1. Bölge MUHAMMET GÜLENÇ İKTİSATÇI

İSTANBUL 1. Bölge MEHMET IŞIK FİNANS UZMANI

İSTANBUL 1. Bölge SAİT ZAİMKELEŞ RESSAM-HEYKELTRAŞ-SANAT TARİHÇİ

İSTANBUL 1. Bölge NEJDET AY İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge AYHAN KABAN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 1. Bölge RECEP YILMAZ AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge NURETTİN KIZILKAN İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge OĞUZ KAAN SALICI SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL 1. Bölge SALİH KARLI TURİZM - ESNAF

İSTANBUL 1. Bölge İSMAİL ARİF BOSTAN GEMİ KAPTANI, KILAVUZ KAPTAN

İSTANBUL 1. Bölge MELİKE YÜKSEL AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge SENEM SAYA ERYENİLMEZ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge HASAN BAKAN ARMATÖR

İSTANBUL 1. Bölge SANEM ÇAKIRLAR İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge ALİ GÖKÇEK MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge CİHAN ÇİFTCİ EĞİTİMCİ - UZMAN YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge BAHRİ TURAN YÜKSEK İŞLETME MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge KADİR GÖKMEN ÖĞÜT 5322611498

İSTANBUL 1. Bölge NAZIM YİĞİT GÜNAY İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge CEVAT DEMİRÇİN EMEKLİ

İSTANBUL 1. Bölge FETHİ AÇIKEL ÖĞRETİM GÖREVLİSİ-AKADEMİSYEN

İSTANBUL 1. Bölge YEŞİM KÖSEOĞLU ALBAYRAK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge HAKKI ÇARPA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU AKEDEMİSYEN

İSTANBUL 1. Bölge ZAİT YANAR ÖĞRETMEN

İSTANBUL 1. Bölge SELÇUK GEÇER EKONOMİST, GAZETECİ

İSTANBUL 1. Bölge MURAT BALKIŞ TURİZM, OTEL, RESTUARANT YÖNETİCİLİĞİ, EMEKLİ

İSTANBUL 1. Bölge MEHMET TAŞDELEN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge RİFAT NEDİM KABAKCI SANAYİCİ

İSTANBUL 1. Bölge ADNAN ÇELİK NULL

İSTANBUL 1. Bölge NURAY ÇEPNİ GİRİŞİMCİ-EV KADINI

İSTANBUL 1. Bölge SIRRI GÖKHAN ÇIRNAZ EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge ÜMİT ÇİFTCİ AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge HULUSİ YILMAZ NULL

İSTANBUL 1. Bölge ÖZCAN DOĞAN TURİZM OTEL

İSTANBUL 1. Bölge ATİLLA ALBUYUR İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge AYGÜN ÖZTÜRK THM SANATÇISI - MODELİST

İSTANBUL 1. Bölge KADRİYE AKÇELİK İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge GÜNEY ÇOBAN SİYASET BİLİMCİ- KAMU POLİTİKALARI, SİYASAL EKONOMİ VE AB POLİTİKALARI UZMANI

İSTANBUL 1. Bölge GÜRKAN KESER AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge HALE DİLEK TOSUN YÜZBAŞIOĞLU HUKUKÇU

İSTANBUL 1. Bölge HÜSEYİN TOKAY İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge ATALAY ATİLLA KAMU YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 1. Bölge TOPRAK ASLAN ÖĞRENCİ

İSTANBUL 1. Bölge SUMRU ÖZ İKTİSATÇI

İSTANBUL 1. Bölge SEDEF KABAŞ GAZETECİ - İLETİŞİM DANIŞMANI - EĞİTMEN

İSTANBUL 1. Bölge YÜCEL OTO EMEKLİ

İSTANBUL 1. Bölge NİLÜFER TATAR JEOFİZİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge FECRİ DEMİRÖZ ELEKTRİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge ŞELALE TEMELGÜNZEKİ EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge SEDA GÜRLÜ MALİ İŞLER YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge ÖMER HALFEOĞULLARI İŞ İNSANI (KOCH YÖNETİM KURULU BAŞKANI)

İSTANBUL 1. Bölge ECE SEVİM TANYELİ GAZETECİ

İSTANBUL 1. Bölge TUFAN EMRE NADAR EKONOMSİT-ENERJİ SİSTEMLERİ UZMANI

İSTANBUL 1. Bölge ARDA CAN ŞAHİN STAJYER AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ DİŞ HEKİMİ-SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL 1. Bölge HÜSEYİN ÇOLAK SANAYİCİ-İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge ZİLFİ ÜNAL TARIM İŞÇİSİ-BÜRO İŞÇİSİ

İSTANBUL 1. Bölge YİĞİT KARAKIŞ ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge CANAN YÜCEL MÜHENDİS

İSTANBUL 1. Bölge EMRE YILDIZHAN ÖĞRENCİ

İSTANBUL 1. Bölge EMRE BOŞNAK TIP DOKTORU

İSTANBUL 1. Bölge ELİF ELVANOĞLU BANKACI

İSTANBUL 1. Bölge AHMET ERSAGUN YÜCEL REKLAM PAZARLAMA

İSTANBUL 1. Bölge PINAR UZUN OKAKIN NULL

İSTANBUL 1. Bölge NÜKET AYDIN 5426035385

İSTANBUL 1. Bölge DENİZ TUNCEL KPGM TÜRKİYE USULSÜZLÜK ÖNLEME, İNCELEME, TİCARİ UYUŞMAZLIK VE UYUM BÖLÜMÜ MÜDÜRÜ

İSTANBUL 1. Bölge FÜSUN SÖKMEZ EKONOMİST, MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge SİNAN BEKAR EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge RUKİYE YILDIRIM ECZACI

İSTANBUL 1. Bölge ELİS BUSE ARAÇ GAZETECİ - SPİKER

İSTANBUL 1. Bölge OSMAN YAZICI ESKI GENEL MÜDÜR - AKADEMISYEN- GAZETECI

İSTANBUL 1. Bölge TAHSİN USTA SERBEST MUHASEBECİ - MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge GÜLLÜ SARAN BİOLOG

İSTANBUL 1. Bölge UĞUR YILDIRIM DÖKÜM İŞÇİSİ

İSTANBUL 1. Bölge NAZIM ERGİN İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge DOĞAN ÇAKMAK JEOLOJİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge ELİF ÇELİK İŞLETMECİ

İSTANBUL 1. Bölge UZER ALP DEMİR YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ - MBA

İSTANBUL 1. Bölge ERGUN NUHUT İÇMİMAR/ ENDÜSTRİ TASARIMI/ REKLAMCI

İSTANBUL 1. Bölge ERDOĞAN TOK SANAYICI IŞ INSANI

İSTANBUL 1. Bölge ALTIOK ÇETİN İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge ERDOĞAN ERDEN ŞİRKET SAHİBİ (VODAPOL LTD. ŞTİ.)

İSTANBUL 1. Bölge ÇİĞDEM ÖNDER METALURJİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge SÜREYYA AKAR IKTISATÇI

İSTANBUL 1. Bölge ÖZCAN ŞÜKRÜ BARİPOĞLU TIP DOKTORU

İSTANBUL 1. Bölge SALİH ZEKİ SALİHOĞLU SERBEST - TURİZİMCİ

İSTANBUL 1. Bölge SEVGİ FIRAT BİLGİSAYAR YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge ÇİĞDEM ÖR YAYINCI YAZAR AKADEMİSYEN

İSTANBUL 1. Bölge SUAT ÖZÇAĞDAŞ PSİKOLOG

İSTANBUL 1. Bölge MURAT AYDIN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge BARIŞ YARKADAŞ GAZETECİ

İSTANBUL 1. Bölge CEVDET AKAY İŞ ADAMI YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge BESİLE TEK TÜTÜN VE TEKNOLOJİ MÜHENDİSİ - MAARKA VE PATENT VEKİLİ

İSTANBUL 1. Bölge DOĞUŞCAN AYDIN AYGÜN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge UĞUR URAL EMEKLİ UZMAN ÖĞRETMEN

İSTANBUL 1. Bölge ELİFE GAMZE ÖZTÜRK EMEKLI BANKACI

İSTANBUL 1. Bölge SÜHEYL ÇOBANOĞLU EMEKLİ ALBAY

İSTANBUL 1. Bölge HASAN GENÇ EKONOMİST HUKUKÇU

İSTANBUL 1. Bölge TÜRKER ERTÜRK EMEKLİ AMİRAL

İSTANBUL 1. Bölge ARAS ARSLAN SİGORTACI

İSTANBUL 1. Bölge YUSUF GÜRAY GÜRSOY MİMAR

İSTANBUL 1. Bölge ABDULLAH ONUR BİLDİRİCİ SANAYICI

İSTANBUL 1. Bölge EBRU ZOR AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge GÖKÇE ZAFER GÜNDÜZ STAJYER AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge ZEYNEL GÜR EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge MURAT GÖKHAN OFLUOĞLU MAKINA MÜHENDISI ENDÜSTRI MÜHENDISI

İSTANBUL 1. Bölge CEM HAYDAR BEKTAŞ BILIŞIMCI

İSTANBUL 1. Bölge HAKAN AYVATAŞ NULL

İSTANBUL 1. Bölge AYŞE BARAN YEŞİLYURT YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge NURAN KAYA KÜTÜPHANECİ

İSTANBUL 1. Bölge SÜLEYMAN KALAY SERBEST/ ÖZEL (GIDA ÜRÜNLERİ SATIŞ, PAZARLAMA)

İSTANBUL 1. Bölge BENGİ BAŞER TIP DOKTORU

İSTANBUL 1. Bölge FİLİZ BALTA MEKATRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge AHMET NEJDET GÜNGÖR LOJİSTİK İNSAN KAYNAKLARI

İSTANBUL 1. Bölge MURAT KAYA CEO GENEL MÜDÜR TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK

İSTANBUL 1. Bölge SALİH FAİK ÇAKA KUL AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge CİHAN SUCU İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge EKREM ÖZDEMİR AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge UĞUR EKŞİ İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge AYSEMİN GÜLMEZ AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge EMRAH KÖKSAL AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge DENİZ AYDEMİR ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge KAĞAN ORAT ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge ALİ SİCİM İŞ ADAMI

İSTANBUL 1. Bölge ŞENER OK ZİRAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge UMUT CEM DİVARCİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ- İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge MAHMUT TANAL AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge FATMA YAVUZ KORKMAZ İLAHİYATCI

İSTANBUL 1. Bölge BÜLENT KULKULOĞLU EKONOMİST, BANKACI

İSTANBUL 1. Bölge EFENDİ ARGUNŞAH EMEKLİ

İSTANBUL 1. Bölge GÖKHAN CAN İŞ İNSANI - SİYASETÇİ

İSTANBUL 1. Bölge SENA NUR KOÇ AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge ALİ CENK AHİ AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge DERYA ŞENTÜRK DIŞ TİCARET UZMANI

İSTANBUL 1. Bölge AYŞE KORKMAZ EMEKLİ BANKA YÖNETİM KURULU ÜYESİ

İSTANBUL 1. Bölge AYSUN KILIÇASLAN SOKU HUKUKÇU- İLETİŞİMCİ- MEDYA DİREKTÖRÜ

İSTANBUL 1. Bölge MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ MALİYECİ - EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge TANER TANRIVERDİ MATEMATİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge İBRAHİM CEM TÜRE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge YÜKSEL TAŞKIN NULL

İSTANBUL 1. Bölge YAKUP DIVRAK ÖĞRETMEN SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL 1. Bölge ŞEREF YILMAZ EĞİTİMCİ- YAYINCI

İSTANBUL 1. Bölge BAHATTİN SÖNMEZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR- BAĞIMSIZ DENETÇİ- KURUMSAL YÖNETİM DERECELENDİRME UZMANI

İSTANBUL 1. Bölge MEHMET BOZ LOJİSTİK

İSTANBUL 1. Bölge MEHMET CEM ŞAHİN TICARET UZMANI - HUKUKÇU

İSTANBUL 1. Bölge FERDA ALTINTAŞ EMEKLİ

İSTANBUL 1. Bölge İSMAİL COŞKUN MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge ÖMER EYÜPOĞLU YÖNETICI

İSTANBUL 1. Bölge ŞULE ÖZSOY BOYUNSUZ HUKUKÇU - ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 1. Bölge FURKAN BEYAZ ULUSLARARASI İLİŞKİLER PROJE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

İSTANBUL 1. Bölge ERTAN AKSOY EKNOMIST, ARAŞTIRMACI

İSTANBUL 1. Bölge ÖZGEN NAMA İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge OSMAN ŞAHİNLER İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge BİRSEN TURSUN DEMİREL TIP DOKTORU (JİNEKOLOG)

İSTANBUL 1. Bölge MEHMET SALİH USTA İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge TİMUÇİN GÜLTEKİN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge NURETTİN YILMAZ KAMU İDARECİSİ

İSTANBUL 1. Bölge NEJLA ERDEM EMEKLI TARIH ÖĞRETMENI

İSTANBUL 1. Bölge HAVANA BAŞARAN MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge RAHŞAN BUKNİ ULUS ÇEVRE YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge BARIŞ DEDETAŞ GEMİ İNŞA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge BİLAL KATFAR SİGORTA ACENTESİ

İSTANBUL 1. Bölge HAKKI SAĞLAM ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 1. Bölge MUSTAFA ŞİRİN MAKİNA MÜHENDİSİ, ULUSLARARASI KAYNAK MUHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge YÜCEL ÜNAL FİNANS

İSTANBUL 1. Bölge ESAT TEMİMHAN ELEKTRİK ELKTRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge AYLİN SARITAŞ AKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge MUSA SAĞDIÇ ÖĞRETMEN

İSTANBUL 1. Bölge SABRİYE YILDIZ RESSAM SEYAHAT EĞİTMENİ

İSTANBUL 1. Bölge HAKAN BEKAR HARİTA KADASTRO MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge MUSTAFA GÖKHAN AHİ AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge MEVLÜT ÖZTÜRK MÜTEAHHİT - İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge FATMA İDE JEOLOJI MÜHENDISI, ISG UZMANI

İSTANBUL 1. Bölge İLYAS BUZĞAN SERBEST MESLEK

İSTANBUL 1. Bölge BÜLENT TANDOĞAN UZMAN DOKTOR

İSTANBUL 1. Bölge GÜLBEYAZ TÜRKOĞLU BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ - SOSYOLOG - SATIN ALMA MÜDÜRÜ

İSTANBUL 1. Bölge DUYGU ÇELİK YAYINCI, MEDYA ILETIŞIM

İSTANBUL 1. Bölge ANILKAN GÜLTEKİN MAKINA RESAM, IŞ INSANI

İSTANBUL 1. Bölge HÜSEYİN KOÇ IŞ INSANI

İSTANBUL 1. Bölge ZAFER ŞİMŞEK MİMAR

İSTANBUL 1. Bölge HALİL BAKAN SİGORTA DANIŞMANI

İSTANBUL 1. Bölge ERDAL SAĞIR TURİZM

İSTANBUL 1. Bölge SÜLEYMAN GÜZEL İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge ASLAN YÜZGÜN ARAŞTIRMACI YAZAR- ESKİ KAMU BAŞ MÜFETTİŞİ

İSTANBUL 1. Bölge CEM ÇAPRAZ POLIS MEMURU-AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge PERVİN SOMER ÖĞRETIM ÜYESI, AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge AHMET MURAT ÖZPİRİNÇCİ EMEKLI GAZETECI

İSTANBUL 1. Bölge RAMAZAN UMUT MIZRAK IŞ INSANI

İSTANBUL 1. Bölge UMUT ÇAKIR AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge MÜMİN BALKAN İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. Bölge BERKTUĞ KARAMUSTAFAOĞLU IŞ INSANI

İSTANBUL 1. Bölge YUNUS EMRE DEMİRCİ INSAN KAYNAKLARI

İSTANBUL 1. Bölge HACER FOGGO GAZETECI

İSTANBUL 1. Bölge SEVGİ DERELİ IŞVEREN, EMEKLI

İSTANBUL 1. Bölge İBRAHİM KARAKIŞ ELEKTRIK MÜHENDISI

İSTANBUL 1. Bölge FATİH GÜRBÜZ KARAKOYUNLU AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge NURHAN ERDEM ANTRENÖR

İSTANBUL 1. Bölge UMUT CAN FIRAT INŞAAT TEKNIKERI

İSTANBUL 1. Bölge İLKNUR PETEK KIRCALI MARKA YÖNETICISI -REKLAMCI

İSTANBUL 1. Bölge HÜSEYİN İLDAN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge MÜSLİM SARI EKONOMIST

İSTANBUL 1. Bölge NURETTİN SARIBAL ELEKTRIK MÜHENDISI

İSTANBUL 1. Bölge GÖKÇE GÖKÇEN AKADEMISYEN

İSTANBUL 1. Bölge KEMAL PEKTEZEL MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge SABAHAT KAYA MEMUR - ZABITA KOMSERİ

İSTANBUL 1. Bölge LEVENT ÖCAL AVUKAT, SOSYOLOG

İSTANBUL 1. Bölge AYSUN YÜKSEL SERBEST MESLEK

İSTANBUL 1. Bölge BARIŞ ŞAHİN EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge SEVGİ KILIÇ NULL

İSTANBUL 1. Bölge BAHADIR KAYICAN ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge NECDET SARAÇ GAZETECİ

İSTANBUL 1. Bölge MURAT KANTEKİN KAMU YÖNETICISI

İSTANBUL 1. Bölge ALİ HAYDAR BİLGÜLİ EMEKLİ MEMUR

İSTANBUL 1. Bölge MUSTAFA DUMAN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge ALİ TURGAY YAYCI MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge YUSUF ALTINBULAK MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge SEVİM DALGIÇ GÜL ÖĞRETMEN

İSTANBUL 1. Bölge DURSUN CAN KIRTORUN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge HAKAN TEKİN ECZACI

İSTANBUL 1. Bölge GÜLİZAR EZGİ AYDIN ENDÜSTRI MÜHENDISI

İSTANBUL 1. Bölge HASAN UZUNYAYLA GEMI INŞAAT VE TICARET

İSTANBUL 1. Bölge HALİL KAYA YÖNETİCİ - BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge NECATİ EKŞİ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge MEHMET HAKAN GÜR SIŞ HEKIMI - EKONOMIST

İSTANBUL 1. Bölge FİKRET AKSOY DOÇ. TIP DOKTORU, ÖĞRETİM GÖREVLİSİ, İŞLETME, İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge ÇETİN DÜZCE BAĞIMSIZ DENETÇI - MALI MÜŞAVIR

İSTANBUL 1. Bölge NİHAT ERİM COŞKUN İŞ İNSANI - ENDÜSTRİYEL OTOMASYON İTHALATÇISI

İSTANBUL 2. & 3. Bölge BARAN SEYHAN FİLM YAPIMCISI

İSTANBUL 2. & 3. Bölge HASAN AKSU İNŞAAT MÜHENDİSİ - ELEKTRİK MÜHENDİSİ - MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. & 3. Bölge SÜLEYMAN SABRİ POLAT AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge SELAHATTİN KARA KAMU EMEKLİ

İSTANBUL 2. Bölge CANAN SEZENLER İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. Bölge FERİHAN KARASU TEKEL GAZETE BAYİLERİ BAŞKANI

İSTANBUL 2. Bölge FERHAT EPÖZDEMİR YÖNETİCİ-İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge YURDANUR YILDIRAN SINIF ÖĞRETMENİ

İSTANBUL 2. Bölge ZÖHRE KIZILVEREN ESNAF

İSTANBUL 2. Bölge CEMAL KAYA İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge ALİ ACAR AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge OSMAN ÖZTÜRK EMNİYET MÜDÜRÜ (EMEKLİ)

İSTANBUL 2. Bölge ADEM KARA EMEKLİ

İSTANBUL 2. Bölge AHU KARAİBRAHİMOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ALİ HAYDAR FIRAT İLETİŞİM BİLİMCİ

İSTANBUL 2. Bölge GİYASETTİN AYDINOĞLU ÖĞRETMEN

İSTANBUL 2. Bölge RAHŞAN KARAN ÖZEL 3142

İSTANBUL 2. Bölge ANSIN ÖZTÜRKMEN BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. Bölge ZEKİ GÖKTAŞ SERBEST MESLEK

İSTANBUL 2. Bölge LEBİBE UZMAN EĞİTİM KORDİNATÖRÜ

İSTANBUL 2. Bölge SELAHATTİN MERİÇ AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge EMİNE UÇAK ERDOĞAN GAZETECİ - YAZAR

İSTANBUL 2. Bölge FUAT YILDIRIM DİN GÖREVLİSİ

İSTANBUL 2. Bölge GÖKSEN EZELTÜRK FİNANS

İSTANBUL 2. Bölge GÜLSEREN KIR YILDIRIM EV HANIMI

İSTANBUL 2. Bölge EMRECAN DURMUŞ İŞ ADAMI

İSTANBUL 2. Bölge GÖKSEL DEMİRTAŞ İNŞAAT MÜHENSİSİ

İSTANBUL 2. Bölge AYHAN COŞKUN SERBEST

İSTANBUL 2. Bölge CEM SEYMEN GAZETECİ

İSTANBUL 2. Bölge BEDİA BÜYÜKGEBİZ AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ERKAN ARIKAN GEMİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. Bölge SABRİ YİĞİT İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge EVREN İŞLER AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge MURAT GÜNEŞ SATIN ALMA VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ

İSTANBUL 2. Bölge DÜZGÜN ŞANLI NULL

İSTANBUL 2. Bölge TOLGA GÜL PİLOT

İSTANBUL 2. Bölge KIYMET KAYA KOÇAK NULL

İSTANBUL 2. Bölge TAYFUN KAHRAMAN DR. ŞEHİR PLANCISI

İSTANBUL 2. Bölge GÖNÜL BORAN ÖZÜPAK PAZARLAMA MÜDÜRÜ

İSTANBUL 2. Bölge EROL BAYTAŞ LİMAN HUKUKU VE STRATEJİ

İSTANBUL 2. Bölge TUĞBA BOZKURT ŞAHİN GAZETECİ - İŞ İNSANI (İTHALAT -İHRACAT)

İSTANBUL 2. Bölge HIDIR TANRIVERDİ AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge GÜVEN KARATAŞ İŞLETMECİ-İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge VİLDAN KARAMAN HARAZ AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ÖZGÜR KOÇAK İŞ İNSANI - GAZETECİ - İLETİŞİM

İSTANBUL 2. Bölge DÜZGÜN SAYAN AKADEMİSYEN-HUKUK MÜŞAVİRİ-ARABULUCU

İSTANBUL 2. Bölge SIRRI ÇAĞLAR GAZETECİ

İSTANBUL 2. Bölge İSMAİL HAKKI ATAL AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge NECİP DURUKAN İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge SİNAN ÖZEN EKONOMİST - SİYASET BİLİMCİ - PROFESYONEL TURİST REHBERİ

İSTANBUL 2. Bölge CEVAHİR KIZILBAYIR EMEKLİ ÖĞRETMEN - AİLE DANIŞMANI - YAŞAR KOÇU

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET SÜLEYMAN TÜRKER AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ONUR AYDIN YÖNETMEN - SENARİST - YAZAR - MÜZİSYEN

İSTANBUL 2. Bölge YASEMİN ÖNEY CANKURTARAN YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. Bölge SÜREYYA TURAN AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ZEYNEP TATAR AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ÖZLEM UZUNER HASTANE MÜDÜRÜ (HEMŞİRE)

İSTANBUL 2. Bölge YÜKSEL BÜLBÜL DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL 2. Bölge MUSTAFA SELÇUK ÇEVİK MADENCİ-İŞLETMECİ

İSTANBUL 2. Bölge FİLİZ ORAL YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. Bölge SALİM ŞEN EMEKLİ ASKERİ HAKİM-AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET CEDİD NULL

İSTANBUL 2. Bölge ASLIHAN ÖYMEN GAZETECİ

İSTANBUL 2. Bölge SERDAR UZUN İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge AYKUT TEKER ADALET BAK.BAŞKONTROLORÜ (EMEKLİ)

İSTANBUL 2. Bölge PELİN ÜLKEROĞLU EKONOMİST-İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge FATMA GENÇ İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge ÖZGÜL KORUYAN İNSAN KAYNAKLAR GİRİŞİMCİ - İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge MELİK ZAFER YILDIZ SOSYOLOG

İSTANBUL 2. Bölge SİNAN AKÇİÇEK İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge FERHAN VAROL GAYRŞMENKUL DANIŞMANI

İSTANBUL 2. Bölge SEZİN ELÇİN CENGİZ DANIŞMAN - REKABET HUKUKÇU

İSTANBUL 2. Bölge YİĞİT HÜSEYİN NUMAN BIÇAKLI FİNANS UZMANI

İSTANBUL 2. Bölge MERSİN BALKAN İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge CİHAN ZENGİN LOJİSTİK

İSTANBUL 2. Bölge AZMİ TOSUN NOTER BAŞ KATİBİ (VEKİL NOTER)

İSTANBUL 2. Bölge AYÇA LÜTFİYE AKPEK AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ALİYE ÖZLÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ - YAZAR

İSTANBUL 2. Bölge YUSUF ERGÜVEN AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge GÜLBİN SERİN AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge FATİH SULTAN GÖK GAYRİMENKUL DEĞERLENDİRME UZMANI

İSTANBUL 2. Bölge İSLAM ÖZKAN GAZETECİ - YAZAR

İSTANBUL 2. Bölge FATMA KÖSE HEMŞİRE

İSTANBUL 2. Bölge SEYFULLAH BEYSÜLEN KAMU GÖREVLISI, BEŞIKTAŞ BLD. YRD.

İSTANBUL 2. Bölge FATMA MERVE ERKAN PIYANO, BAĞLAMA EĞITMENI

İSTANBUL 2. Bölge BETÜL İSTANBULLU EMEKLI MEMUR - YAZAR - EV KADINI

İSTANBUL 2. Bölge SONGÜL ÖZDAĞ ÖĞRETIM GÖREVLISI

İSTANBUL 2. Bölge BİRSEN DERDİYOK MALI MÜŞAVIR

İSTANBUL 2. Bölge ŞEBNEM AKÇINAR AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge SITKI KUTLU SERBEST MESLEK

İSTANBUL 2. Bölge UMUT ERDOVAN HALKLA ILIŞKILER UZAMNI

İSTANBUL 2. Bölge ALİCAN KAPLAN SİYASET BİLİMİ VE KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI

İSTANBUL 2. Bölge BİLAL TAMER ÇİÇEK EMEKLI HAKIM

İSTANBUL 2. Bölge REFİK ERSİN EROĞLU DOKTOR

İSTANBUL 2. Bölge YÜKSEL MANSUR KILINÇ MEDYA YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 2. Bölge NİL SONAT GÜRDAL AVUKAT - TÜCCAR

İSTANBUL 2. Bölge ALİ ŞAHİN MUHASEBE DANIŞMANLI VE UZMAN MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 2. Bölge ÖMER YAŞAR ERBAŞ TİCARET

İSTANBUL 2. Bölge KEMAL DEVRİM YERLİ GENEL CERRAHI UZMAN DOKTORU

İSTANBUL 2. Bölge BAHATTİN TURNALI DIŞ TİCARET UZMANI - YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. Bölge ARCAN YÜKSEL İŞ ADAMI

İSTANBUL 2. Bölge ZEYNEL ÖZTÜRK AVUKAT - HUKUK DANIŞMANI

İSTANBUL 2. Bölge ŞEMSİDE YENER EMLAK VE EMLAK YÖNETIM DANIŞMANI

İSTANBUL 2. Bölge MUSA YAVUZ İŞLETMECİ

İSTANBUL 2. Bölge ÇETİN SOYSAL IŞ INSANI

İSTANBUL 2. Bölge AZİZ KURT AKADEMİSYEN

İSTANBUL 2. Bölge HASAN ASLAN IŞLETME YÖNETICISI

İSTANBUL 2. Bölge DEVRİM ALPARSLAN AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge GÜLNUR TUTUMOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge KURTULUŞ SUNAL MALİ MÜŞAVİR GAZETECİ BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET ALİ YÜKSEL İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge HÜSEYİN ASLAN SERBEST

İSTANBUL 2. Bölge NİYAZİ KAHVECİ ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 2. Bölge ABBAS YAŞAR TEFTİŞ KURULU BAŞKANI

İSTANBUL 2. Bölge YILMAZ GÜLER IŞ INSANI

İSTANBUL 2. Bölge BÜLENT ÜTEBAY İŞLETMECİ

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET DURAKOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ADEM FAZLIOĞLU TIP DOKTORU - ÜROLOG

İSTANBUL 2. Bölge YUNUS EMRE ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 2. Bölge MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge SAFİYE TAYLAN YÖNETICI

İSTANBUL 2. Bölge İLKAY BİBER TÜCCAR

İSTANBUL 2. Bölge GÜLAY YEDEKCİ AKDEMİSYEN MİMAR DOKTOR

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET KABASAKAL ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 2. Bölge AYKUT ERDOĞDU YÖNETİCİ - DENETÇİ

İSTANBUL 2. Bölge ŞERİFE TELCİ KAMU PERSONELİ

İSTANBUL 2. Bölge SEVGİ DÜZGÜN SERBEST

İSTANBUL 2. Bölge MAHİR YÜKSEL TURIZM - INŞAAT - TEKSTIL

İSTANBUL 2. Bölge AYŞEGÜL ÇELEBİ IŞ INSANI

İSTANBUL 2. Bölge GÖKHAN ÇETİNKAYA SANAYICI

İSTANBUL 2. Bölge AHMET GÜRBÜZ DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL 2. Bölge DİLEK DAŞTAN SOSYAL MEDYA YÖNETİCİLİĞİ - AŞÇI

İSTANBUL 2. Bölge İBRAHİM BULUT IŞ INSANI

İSTANBUL 2. Bölge HATİCE YAĞMUR AYAN AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge TÜRKAN AVCI EMEKLİ

İSTANBUL 2. Bölge AZİZ KARADAŞ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ UZMANI - BİLİŞİM YÜKSEK UZMANI

İSTANBUL 2. Bölge BURCU MAZICIOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge HÜLYA GÜNTAŞ MATEMATIK ÖĞRETMENI

İSTANBUL 2. Bölge ARET ŞİRİN TATLIDİL YÖNETICI

İSTANBUL 2. Bölge SİBEL BAYRAKTAR EKONOMİST/ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

İSTANBUL 2. Bölge IŞIK ÖĞÜTÇÜ KİMYA MÜHENDİSİ- MÜZE KURUCUSU- ARAŞTIRMACI- YAZAR

İSTANBUL 2. Bölge ÖZLEM GÖÇER HARİTA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. Bölge HASAN SEZGİN YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. Bölge ALİ KAYA EĞİTİMCİ TARİHCİ YAZAR

İSTANBUL 2. Bölge ŞABAN KARAASLAN TİCARET İŞ ADAMI

İSTANBUL 2. Bölge ALİ ARMAN TIP DOKTORU - SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL 2. Bölge ADEM ÇOBAN MALİ MÜŞAVİR BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 2. Bölge GÜLEN TÜRKER SOSYOLOG

İSTANBUL 2. Bölge ÖZGÜR NEMUTLU AVUKAT İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge SONER ÖZİMER SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 2. Bölge MUSTAFA FİLİZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 2. Bölge SALİH YÜCE EMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL 2. Bölge METİN AĞIRMAN MİMAR JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ MÜHENDİS

İSTANBUL 2. Bölge CEMRE BAYGIN GAYRİMENKUL DANIŞMANI

İSTANBUL 2. Bölge GÖZDE FİL AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge ŞENGÜL YILMAZ İŞ KADINI

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET ŞAKİR GÜVENDİ YÖNETİCİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. Bölge EZGİ PEKŞEN AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge SEVAL ÖZDEMİR YEREL YÖNETİMLER

İSTANBUL 2. Bölge ECE BATUMLU TALAS PAZARLAMA REKLAM DİREKTÖRÜ

İSTANBUL 2. Bölge MUSTAFA ŞAHİN ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 2. Bölge İSMAİL YÜKSEL İŞLETMECİ - EKONOMİST - İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge SEVİM YALINKILIÇ IŞLETME YÖNETIMI IŞLETMECI

İSTANBUL 2. Bölge EYÜP MURAT KANBER KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMAN DOKTOR

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET AKASLAN YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. Bölge HASAN ÖLMEZ EMEKLİ BİYOLOG

İSTANBUL 2. Bölge NECLA KACAN İŞ KADINI

İSTANBUL 2. Bölge YUSUF KENAN KOLAT KOLAT POLİTİKA VE STRATEJİ DANIŞMANLIĞI SİRKETİ SAHİBİ

İSTANBUL 2. Bölge MUHAMMET MUSTAFA AYDINOL HEKİM- PLASTİK VE ESTETİK CERRAHİ UZMANI

İSTANBUL 2. Bölge AZİZ CEM ÖZDAL SANAYİCİ

İSTANBUL 2. Bölge BİNNAZ DUMANOĞLU EMEKLİ

İSTANBUL 2. Bölge HÜLYA AYGÜLTELİ HARİTA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. Bölge NİHAT EFE EMEKLİ KOMİSER

İSTANBUL 2. Bölge AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ EMEKLİ BÜYÜKELÇİ

İSTANBUL 2. Bölge GÖKAN ZEYBEK MİMAR

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET DİRİBAŞ MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 2. Bölge MUHAMMET ARİF GENÇ MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. Bölge OĞUZ KEMAL YAKAR SİYASET BİLİMCİ - İLETİŞİMCİ

İSTANBUL 2. Bölge YÜKSEL TÜREMEZ İŞ İNSANI - TURİZM

İSTANBUL 2. Bölge FAZLI YURTER ÖZCAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI - İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge MEHMET ŞAR İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge MELİKE DEMİR IŞ INSANI

İSTANBUL 2. Bölge LİNDA İNCİR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL 2. Bölge FİKRİYE DİLARA İŞCEN NULL

İSTANBUL 2. Bölge LEYLA DOĞAN EKONOMİST

İSTANBUL 2. Bölge ERDAL YÜZBAŞIOĞLU TIP DOKTORU AKADEMİSYEN HUKUK

İSTANBUL 2. Bölge AHMET KİRAZ AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge CENGİZ NALÇACI ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge BURAK YILDIRIM DIŞ TİCARET DANIŞMANI

İSTANBUL 3. Bölge SELMA ERGEN SERBEST MUHASEBECİ

İSTANBUL 3. Bölge SERVER GÖKMEN SERBEST MUHASEBECİ

İSTANBUL 3. Bölge TURAN TAŞKIN ÖZER AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge HASAN ARMAĞAN EMEKLI

İSTANBUL 3. Bölge YAMAN GÜN ÇELENK PAZARLAMA UZMANI

İSTANBUL 3. Bölge İLYAS DUMAN ÇEVRE MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge ENDER UNUTAN ERSÖZLÜ NULL

İSTANBUL 3. Bölge EDA KURT AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge CENGİZ POLAT SMMM

İSTANBUL 3. Bölge OSMAN TELLİOĞLU İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge HASAN AKBAŞ SERBEST MUHASEBECI MALI MÜŞAVIR

İSTANBUL 3. Bölge SİBEL ÖZDEMİR AKADEMİSYEN

İSTANBUL 3. Bölge KAZIM GÜL İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge MURAT AKDAMAR İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge NAZIR CİHANGİR İSLAM DOKTOR - ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 3. Bölge ÖZGÜR KARABAT MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge HEBUN YAĞMUR ÖĞRENCİ - YAZAR

İSTANBUL 3. Bölge MUHAMMET ÇAKMAK ÖĞRETİM ÜYESİ TBMM GRUP DANIŞMANI

İSTANBUL 3. Bölge ZEYNEL EMRE AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge GÜLSÜM ÖNER YETGİN AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge FATOŞ ÇAL SES SANATÇISI

İSTANBUL 3. Bölge ÇİĞDEM DEDE USTA ÖĞRETİCİ (ŞOFÖR)

İSTANBUL 3. Bölge ŞAHANIM METER MATEMATİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET SAİT YÜCEL ECZACI

İSTANBUL 3. Bölge İBRAHİM VURAL İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge ŞÜKRÜ BOYRAZ TİCARET

İSTANBUL 3. Bölge BARIŞ AVŞAR ŞİRKET SAHİBİ İTO MECLİS ÜYESİ

İSTANBUL 3. Bölge EKİM ELÇİN SOYTÜRK AKADEMISYEN

İSTANBUL 3. Bölge ERDOĞAN ŞEN SİYASET BİLİMCİSİ

İSTANBUL 3. Bölge NURDAN ERDİŞ BAŞBAY DEPREM UZMANI -TİCARET

İSTANBUL 3. Bölge AYNUR SELAMZADE TURİZM OTELCİLİK

İSTANBUL 3. Bölge BAYRAMALİ ÇEŞMECİ SANAYİCİ

İSTANBUL 3. Bölge TURAN AYDOĞAN AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ENGİN ALTAY EĞİTİM YÖNETİCİSİ - ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. Bölge ZEHRA EYİCİL ZIRAAT YÜKSEK MÜHENDISI

İSTANBUL 3. Bölge FATMA KILIÇ MİMAR

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET AYAZ GAZETECİ

İSTANBUL 3. Bölge EMRAH GÜLKANAT SERBEST

İSTANBUL 3. Bölge ALİCAN SARAK AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ŞEFİK OK TICARET

İSTANBUL 3. Bölge TÜRKAN KEBECİ GIDA YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge HÜSEYİN ARDA ENGİZEK AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge AHMET UĞURLU DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL 3. Bölge NEBAHAT YILDIRIM EKONOMİST , SOSYOLOG

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET BECERİR BASKETBOL ANTRENÖRÜ

İSTANBUL 3. Bölge NAZLI AKYÜZ AKADEMİSYEN

İSTANBUL 3. Bölge BENDAL CELİL EZMAN AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge BİROL KÖYEL LOJİSTİK DIŞ TİCARET VE DEVLET TEŞVİK DANIŞMANLIĞI

İSTANBUL 3. Bölge EMEL YÜKSELİŞ CENGİZ DOKTOR İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge SİNAN KARAHAN GAZETECİ BELGESEL YÖNETMENİ

İSTANBUL 3. Bölge ALİ KAYA İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge SADIK ÖZMAT ECZACI

İSTANBUL 3. Bölge MUSTAFA MELEK ÖĞRETİM ÜYESİ - İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge MURAT TAŞTAN Mimar

İSTANBUL 3. Bölge DİLRUBA ÖNAL EMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. Bölge SAMET KURAL AVUKAT ARABULUCU

İSTANBUL 3. Bölge EMİNE GÜLİZAR EMECAN İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge ALİ ŞEKER TIP DOKTORU

İSTANBUL 3. Bölge AHMET ÇOLAK NULL

İSTANBUL 3. Bölge ALİ AYDEMİR EKONOMİ VE FİNANS

İSTANBUL 3. Bölge NECLA UĞURLU EMEKLİ HAKİM - AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge HÜSEYİN REMZİ GÖKBULAK ZİRAATÇİ

İSTANBUL 3. Bölge TURGAY ÖZCAN MALİ MÜŞAVİR SERBEST MUHASEBECİ

İSTANBUL 3. Bölge NAŞİT OSKAY DAİRE BAŞKANI - ÖĞRETMEN - İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge MEHTAP TAZEGÜL SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge ERTAN ACAR YÖNETİCİ YÖNETİM UZMANI İLETİŞİM DANIŞMANI

İSTANBUL 3. Bölge MUSTAFA KARAKAŞ AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ERKAN SAKALLI SİĞORTA ACENTASI

İSTANBUL 3. Bölge ALİ KOCAKAYA MAHALLE MUHTARI

İSTANBUL 3. Bölge AHMET ERDAL OSMANLIOĞLU PROFESÖR

İSTANBUL 3. Bölge CEMAL ŞENER MEKANİK

İSTANBUL 3. Bölge SEFER HUMAR EKONOMİST- ÜST DÜZEY YÖNETİCİ- BANKACI- DİREKTÖR

İSTANBUL 3. Bölge MAZEZ ÇETİN İŞLETMECİ

İSTANBUL 3. Bölge ÖMER TERZİ AKADEMISYEN YAZAR

İSTANBUL 3. Bölge ESER BOZKAYA YÖNETICI

İSTANBUL 3. Bölge ADNAN TAŞ İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET MERT GAZETECİ

İSTANBUL 3. Bölge SEYHAN TOPALOĞLU MUHTAR (BEYLİKDÜZÜ ADNAN KAHVECİ MAH.)

İSTANBUL 3. Bölge KADİR ARICI HASTANE MÜDÜRÜ

İSTANBUL 3. Bölge SEVİM TAMPARLAK MALİYECİ - UZLAŞTIRMACI

İSTANBUL 3. Bölge ERDAL ERGÜNOL DIŞ HEKIMI

İSTANBUL 3. Bölge ÇİĞDEM ERDEMİRLER SEÇKİN AVUKAT - ARABULUCU

İSTANBUL 3. Bölge SERKAN DEMİREL INŞAAT MÜHENDISI

İSTANBUL 3. Bölge KENAN ŞİMŞEK BANKACILIK BAŞUZMANI

İSTANBUL 3. Bölge GÜNAY ÖZDEK MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge CEMAL DOĞAN İNŞAAT

İSTANBUL 3. Bölge KAZIM ÖZEREN IŞ ADAMI

İSTANBUL 3. Bölge FUAT ÇETİN ŞİRKET (KAMU GENEL MÜDÜR BELEDİYE)

İSTANBUL 3. Bölge RECEP KARAKOÇ İŞVEREN

İSTANBUL 3. Bölge ONGUN EKİN İNCÜVEZ AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ÖZCAN IŞIKLAR TARIH ARAŞTIRMACISI

İSTANBUL 3. Bölge ALİ HAYDAR ŞAHİN SERBEST

İSTANBUL 3. Bölge DİDEM ENGİN ENDÜSTRI MÜHENDISLIĞI

İSTANBUL 3. Bölge FEVZİYE PEHLİVAN SERBEST

İSTANBUL 3. Bölge İSMAİL DOĞAN SUBAŞI AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ALİ ARSLAN YERLİKAYA İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge HASAN KAYTAN İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge DÜRDANE YEGAN LEKTEMUR İŞLETMECİ

İSTANBUL 3. Bölge MUSA SERTEL MALI MÜŞAVIR - BAĞIMSIZ DENETÇI

İSTANBUL 3. Bölge ÖZKAN GÖNÜL SERBEST MUHASEBECI MALI MÜŞAVIR

İSTANBUL 3. Bölge SIDDIK GÖZEGER MÜTEAHIT

İSTANBUL 3. Bölge VEYSEL CÜSTAN İŞLETME YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 3. Bölge YAŞAR ATEŞ MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge ÖZLEM DURDAĞI DOKUYUCU AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge GÜRKAN CANOL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 3. Bölge ABDULREHİM ALTUN SERBEST MESLEK

İSTANBUL 3. Bölge GÜLÜMSER DOLGUN AKADEMİSYEN HEMŞİRE

İSTANBUL 3. Bölge ERDAL KAYA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İSTANBUL 3. Bölge MURAT BAKIR İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge GÜRKAN MENGÜTAY İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge ALİ OSMAN ÖZDİLEK ÖĞRETIM ÜYESI AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge MUSTAFA DEĞİRMENCİ ÇİFTÇİ

İSTANBUL 3. Bölge ALİ MUHİTTİN TIĞLI IŞ INSANI

İSTANBUL 3. Bölge KIVANÇ İLHAN YÜKSEK MİMAR

İSTANBUL 3. Bölge YASİN KARAHAN EMEKLI

İSTANBUL 3. Bölge FATİH AKTEL EĞITIMCI

İSTANBUL 3. Bölge SÜLEYMAN ŞAFAK SANAYİ ESNAF

İSTANBUL 3. Bölge TAŞKAN UYSAL SERBEST TİCARET

İSTANBUL 3. Bölge EYÜP DAL DANIŞMAN

İSTANBUL 3. Bölge OKTAY ÜSTÜNER SERBEST

İSTANBUL 3. Bölge MARGARİT DİKME İŞ İNSANI - EMEKLİ

İSTANBUL 3. Bölge KADİR POLAT SANAYİCİ EMEKLİ

İSTANBUL 3. Bölge ERDOĞAN TOPRAK MİLLETVEKİLİ

İSTANBUL 3. Bölge REHAT FAİKOĞLU TIP DOKTORU ÇEVRE MÜHENDİSİ İŞLETME

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET GÖRGÜLÜ TIP DOKTORU, SOSYOLOG, PSIKOLOG, ADLI BILIM UZMANI

İSTANBUL 3. Bölge MAKSUT BALMUK ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. Bölge NECAT YILMAZ AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN PSIKOLOG, IŞ INSANI

İSTANBUL 3. Bölge METİN OVA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge OSMAN ZİNNUR PEKER İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge DİLARA ATAÇ İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge HALİYE DONMUŞ ARAŞTIRMACI GAZETECI, YAŞAM KOÇU

İSTANBUL 3. Bölge MEHTAP ALBAYRAK İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge SİNAN KARACA ÖZTÜRK ÜST DÜZEY YÖENETICI

İSTANBUL 3. Bölge ARZU ATTEPE İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge ADEM UZUNÖMEROĞLU MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge ŞAHİN KAYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge SÜHEYLA TOPALOĞLU MIMAR

İSTANBUL 3. Bölge SUBUTAY ÖZGÜR AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge AYDIN ERSOY EMEKLI

İSTANBUL 3. Bölge BAHAR GÜNÇİÇEK MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 3. Bölge ŞENOL AYYILDIZ IŞ ADAMI

İSTANBUL 3. Bölge AYLA ERDİM İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge ENGİN AKSÜT EMEKLI HAVA YOLU PILOTU

İSTANBUL 3. Bölge ZEYNEL ÇAMBELİ AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ESİN GÜNEŞ ERKONAK İŞ İNSANI - TİCARET

İSTANBUL 3. Bölge ENGİN AKMAN YÖNETİCİ

İSTANBUL 3. Bölge İLHAMİ ÜLGER MİMAR

İSTANBUL 3. Bölge BERKANT TEMEL STAJYER AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge GALİP ÖZCAN DIŞ TİCARET (İTHALAT-İHRACAT) GÜMRÜK VE FİNANS

İSTANBUL 3. Bölge İNAN KIRMIZI MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge AHMET NECATİ ERDEM AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge MURAT YILDIRIM AVUKAT - ARABULUCU

İSTANBUL 3. Bölge DİLBER DERYOL NACAR HEKİM (TIP DOKTORU)

İSTANBUL 3. Bölge OSMAN NURİ TORAMAN MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge HİLAL ERBAKAN MİMAR

İSTANBUL 3. Bölge SEYİTHAN BİLİCİ İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge NAZİM ASAN ELEKTRİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge ALİ ÖZGÜNDÜZ HUKUKÇU - E.C. SAVCISI

İSTANBUL 3. Bölge FUNDA MARAL MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge AHMET MUHTAR ÇAKIROĞLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge UMUT METİN AVUKAT ARABULUCU

İSTANBUL 3. Bölge SEYHAN KIŞ MAKİNE MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge CENK DEMİR MUHASEBECİ

İSTANBUL 3. Bölge EMİNE GÖKSUN ÖZÇELİK AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge MESUT ÖKSÜZ İŞ ADAMI

İSTANBUL 3. Bölge NESRİN AKKOÇ SANATÇI-İKTİSATÇI

İSTANBUL 3. Bölge SERAP ÜRÜN TEKSTİL MÜHENDİSİ- GENEL MÜDÜR

İSTANBUL 3. Bölge DORUK BULUT ÇİFTÇİ YÖNETİCİ

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET RÜŞTÜ KARABIYIK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge MÜŞTEBA SEVİL ÜROLOJİ UZMANI - TIP DOKTORU

İSTANBUL 3. Bölge HANAY HANDAN TOPRAK BENLİ TIP DOKTORU

İSTANBUL 3. Bölge İHSAN BAKIR UZMAN DOKTOR KALP DAMAR CERRAHI

İSTANBUL 3. Bölge ALİ SEZER EMEKLİ

İSTANBUL 3. Bölge İSMAİL AKTAŞ EKONOMİST

İSTANBUL 3. Bölge ÇİĞDEM OKŞAROĞLU YÖNETİCİ

İSTANBUL 3. Bölge AHMET TURAN ARLI EMEKLİ, BALÜRETİCİSİ

İSTANBUL 3. Bölge ÖZLEM ALTUN YÖNETİCİ

İSTANBUL 3. Bölge HAKAN SERPEN EMEKLİ KAMU ÇALIŞANI

İSTANBUL 3. Bölge MUHSİN ÖZTÜRK NULL

İSTANBUL 3. Bölge HİLMİ SARAL EMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. Bölge TAMER KOLDAŞ TIP DOKTORU - ÖĞRETİM ÜYESİ (PROFESÖR)

İSTANBUL 3. Bölge ÖMER LÜTFÜ ALEMDAR YÖNETİCİ

İSTANBUL 3. Bölge UTKU CANER ÇAYKARA MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge MUSTAFA ÇUKURYILDIZ TIP DOKTORU

İSTANBUL 3. Bölge GÜRCAN LEVENT ÇOBAN TIP DOKTORU

İSTANBUL 3. Bölge YAREN KARACA UZMAN PSİKOLOG

İSTANBUL 3. Bölge MUSTAFA BOZ AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge NEŞE KIYIK ECZACI

İSTANBUL 3. Bölge ÖMER KUTLU İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge GÜL ŞEN YAZAR-GENEL ÖYAYIN YÖNETMENİ

İSTANBUL 3. Bölge ONUR ÇAKIR HAVACILIK YÖNETİCİSİ VE EĞİTMENİ

İSTANBUL 3. Bölge BURAK KARABACAK AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge SİNEM ÖZCAN DEVLET MEMURU

İSTANBUL 3. Bölge PELİN ENER ECZACI

İSTANBUL 3. Bölge UĞUR BARIŞ KARABULUT GENEL YAYIN YÖNETMENİ, İŞLETMECİ

İSTANBUL 3. Bölge IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU ÖĞRENCİ

İSTANBUL 3. Bölge HİKMET BERK GİRİCİ ÇİFTÇİ

İSTANBUL 3. Bölge ŞİNASİ ALADAĞLI MÜTEAHHİT

İSTANBUL 3. Bölge METİN IŞIK GAZETECİ

İSTANBUL 3. Bölge HASAN MİROĞLU MEDYA PATROUNU

İSTANBUL 3. Bölge TURGUT KOÇ SERBEST

İSTANBUL 3. Bölge KAMİL HANTAŞ ESNAF

İSTANBUL 3. Bölge RAHİM YILMAZ AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET BEKAROĞLU POR. TIP DOKTORU

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET YILDIRIM BİYOLOG

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET ALİ ÇATAL YAZAR, SOSYAL MEDYA FENOMENİ

İSTANBUL 3. Bölge MURAT AKBAŞ KAMU ÇALIŞANI

İSTANBUL 3. Bölge CİHAN ÇAKMAK İNŞAAT BETON DENETİM

İSTANBUL 3. Bölge SADETTİN KILIÇ SİYASET BİLİMCİ, ULUSARASI İLİŞKİLER

İSTANBUL 3. Bölge KEMAL ŞİMŞİR İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge EROL YÜCEL ARMATÖR

İSTANBUL 3. Bölge ZÖHRE AYDIN EMEKLİ

İSTANBUL 3. Bölge ARİF ACAR İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge ENNUR ALEYNA TIRAŞOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge RAMAZAN HAKAN YILMAZ SPOR YÖNETİCİSİ - ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET EMİN NEHROZOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge KAMİL TEKER UZMAN TABİP (PEDİATRİ)

İSTANBUL 3. Bölge FİLİZ BAKIRHAN DURANOĞLU BÜTÇE - FİNANS

İSTANBUL 3. Bölge KENAN YILMAZ NULL

İSTANBUL 3. Bölge METİN KAYA İŞLETMECİ - YATIRIM UZMANI

İSTANBUL 3. Bölge EMRE DOĞAN AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge SEHER OKŞAR KADIRGAN AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ÖZGENUR TORUNLER ELKETRİK, ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge SEMRA ÇETİNKAYA EMEKLİ

İSTANBUL 3. Bölge MERİH DİLARA BAYILLIOĞLU ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. Bölge MURAT GÜRCAN TEKNİKER

İSTANBUL 3. Bölge GÖKAY ONUŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge RIZA DOĞAN İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET FAYSAL ÖZDEMİRLİ TÜCCAR

İSTANBUL 3. Bölge GÜLHANIM SARIYAR MODELİST, STİLİST

İSTANBUL 3. Bölge NAZLI ELDEM ÖZEL SEKTÖR- GENEL MÜDÜR

İSTANBUL 3. Bölge ORAL BÜYÜKSARI E.SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDR.DAİRE BAŞKANI

İSTANBUL 3. Bölge SİNAN BAYAT AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ABDULHADİ AKMUGAN EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ- MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL BELİRSİZ BERHAN ŞİMŞEK SANATÇI - İŞLETMECİ - HUKUKÇU

İSTANBUL BELİRSİZ CELAL ÇELİK AVUKAT

İSTANBUL BELİRSİZ KADRİ ENİS BERBEROĞLU 27.DÖNEM MİLLETVEKİLİ

Abdullah Sedat Doğan

Adem Yıldırım

Ahmet Korkmaz

Ahmet Sarı

Ahmet Metin Sevtekin

Ali HazarAyhan Barut

Barış Kurtaran

Berfu Salıcı Yakıt

Burhanettin Bulut

Bülent Maraklı

Bülent Öğrü

Cemal İzol

Ceyhun Baskın

Cezmi Doğaner

Çiğdem Anteplioğlu Çin

Ebru Yılmaz

Elife Müftüoğlu

Eran Türküner

Erdoğan Çolak

Erinç Ali Menteş

Erkan Karakaya

Hadiye Tekinsoy

Halil Can Çayır

Hasan Aslan

Hüseyin Keser

Hüseyin Yıldırım

Işık Ayata Bildacı

İbrahim Demir

İsmail Kütük

Kemal Derin

Kemal Koyuncu

Kenan Doğan

Kübra Özbiçer Büyükikiz

Lütfiye Esen

Uslu Tombuloğlu

Mahsum Özer

Mehmet Pekcan Işık

Mualla Özalp

Murat Öztanrıöver

Mustafa Bilgilioğlu

Mustafa Özel

Mustafa Fidan Vursavuş

Mustafa Kemal Özkan

Mustafa Metin Yalçın

Mustafa Yalçın Özen

Müzeyyen Şevkin

Necati Derya

Nesrin Göçhan

Nevin Biçer

Oğuz Şahin

Onur Akpınar

Orhan Ekici

Orhan Sümer

Orhan Toklu

Orhan Turay Karaçay

Osman Ciritci

Osman Berke Duvan

Oya Tekin

Özgür Ulaş Ilgın

Rıza Mete

Saim İnce

Selahittin Karabulut

Sercan Karabulut

Sercan Polat

Seyfettin Can

Sibel Özdemir

Soner Anafarta

Süleyman Kavak

Turgut Yastı

Volkan Tarık Çay

Yasemin Yılmaz

Yılmaz Yakar

Yusuf Türkoğlu

Yüksel Karaaslan

Zeynep Canan Billor

CHP'nin Kars İçin Aday Adayları Listesi:

Alpay Yıldız?

Atakan Sabur?

Aysel Sadak?

Barlas Sülü?

Bülent Aras?

Bünyamin Kaygısız ?

Cengiz Daşdemir?

Çetin Bilgir?

Dündar Gültekin ?

Erdoğan Çeçen?

Ersin Özbey?

Evren Yerdelen?

Göksel Ubiç?

Hasan Devrim Ahmetoğlu?

İlhami Aras?

İlhan Babür?

İnan Akgün Alp?

Kadir Bilgir?

Mahir Aydemir?

Mehmet Yıldız?

Murat Yıldız?

Naif Alibeyoğlu?

Onur Özdemir?

Onur Uludaşdemir?

Sebahattin Şengül?

Serap Koçer ?

Servet Elyıldırım?

Tülay Diken?

Yüksel Alp

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayları Tam listesi:

ABDULBAKİ ÖZBEK

ABDULKADİR ÇETİN

ABDULKADİR GÜL

ABDULLAHMELİK

ADNAN TÜYSÜZ

AHMETAKKURT

AKİLE YEKTAŞ

AYDIN PAYDAŞ

AZİZ AYDINLIK

AZİZ BABACAN

BAYRAM DÜŞME

BAYRAM İNAN

BERİVAN VEYSANOĞLU DÜŞME

BURHAN KILIÇ

CELAL ÇİFTÇİ

CEVDET KAYNAK

EMİN KILIÇ

FATİH MEHMET BUCAK

FETHİ YAMAÇ

HALİL KARAKEÇİLİ

HASANŞEKER

HAŞİM ŞEHİRLİ

İBRAHİM BİRMEÇ

İBRAHİM DİREK

İBRAHİM HATİPOĞLU

İBRAHİM KELEŞABDİOĞLU

İBRAHİM HALİLALAGÖZ

İBRAHİM HALİLYARIŞ

İHSAN KARAHAN

İLHAN DEMİR

İSA EKİNCİ

İSAGÜÇLÜ

KEMAL EŞSİZ

MEHMET DEMİRBÜKEN

MEHMET GEZER

MEHMET ÖTKÜN

MEHMET URAL

MEHMET YÜKSEL

MEHMET ALİ ZİRO

MEHMET EMİNBAYRAK

MEHMET EMİNPAÇA

MİNEL HIDA AKIL

MİTHAT ŞAKA

MUHİTTİN BEYAZ

MUHİTTİN ŞAHİN

MUSTAFA KOYUNCU

MUSTAFA CENGİZ İZOL

MÜSLÜM BULUT

MÜSLÜM COŞKUN

MÜSLÜM ŞİKAK

NACİ SATIŞ

NADİR AKSOY

NAZİME NAZAN ODABAŞI

NEŞE TANAL

NURİ FERHAN YETKİN

OSMAN HEKİMOĞLU

ÖMER UÇAK

RESUL BEBE

RIFAT SARI

RONAYİ PAYDAŞ

SALİH TÜYSÜZ

SELÇUK ÇİÇEK

SERVAN ACAR

SÜLEYMAN GÖK

ŞIHMÜSLÜM BAYAR

TAHİR AKIL

TAHİR ÖZCAN

VEHBİ VURAL

Haberler.com - Gündem

Milletvekili Gündem Politika Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title