Cevheri Güven kimdir? Cevheri Güven mesleği ne? Cevheri Güven ne dedi, ne yaptı? Kaç yaşında, nereli? - Haberler
Haberi Paylaş

Cevheri Güven kimdir? Cevheri Güven mesleği ne? Cevheri Güven ne dedi, ne yaptı? Kaç yaşında, nereli?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Cevheri Güven kimdir? Cevheri Güven mesleği ne? Cevheri Güven ne dedi, ne yaptı? Kaç yaşında, nereli?

Son dönemde politika gündeminde sıkça adı geçmeye başlayan ve sosyal medyada sıkça konuşulan Cevheri Güven hakkında detaylar merak ediliyor. Peki, Cevheri Güven kimdir? Cevheri Güven mesleği ne? İşte, detaylar…

Cevheri Güven kimdir, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Sosyal medyada ençok konuşlan isimlerden biri haline gelen Cevheri Güven hakkında detaylar merak ediliyor. Konu hakkında Cevheri Güven kimdir ve Cevheri Güven mesleği ne gibi konular merak ediliyor. Peki, Cevheri Güven kimdir? Cevheri Güven mesleği ne?

CEVHERİ GÜVEN KİMDİR?

Cevheri Güven, 25 Kasım 1977 yılında dünyaya geldi. Eğitim hayatının sonrası 1999'da Ankara'da gazetecilik mesleğine başladı.

Cem Uzan'ın kurduğu Star Gazetesi Ankara bürosunun ilk stajyeri olan Cevheri Güven başkentte çeşitli gazetelerde siyasi haberler yaptıktan sonra, 2009'da yeniden Star Gazetesi'ne bu sefer haber müdürü olarak geri dönmüştür. Daha sonra Cevheri Güven işten çıkartılmıştır. Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Mayıs 2015 yılında yeniden kurulan Nokta Dergisi'nde Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmiştir. 1 Kasım seçimlerinin ardından yapılan kapak görseli nedeniyle de Cevheri Güven ve yardımcısı tutuklanarak Silivri Cezaevine gönderilmiştir. Burada 2 ay tutuklu kaldıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır.

Şimal Güdüm
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Cevheri Güven Ankara Star Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title