Cem Arslan hangi radyoda? Cem Arslan kimdir? Cem Arslan Best FM'den ayrıldı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Cem Arslan hangi radyoda? Cem Arslan kimdir? Cem Arslan Best FM'den ayrıldı mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Cem Arslan hangi radyoda? Cem Arslan kimdir? Cem Arslan Best FM'den ayrıldı mı?

Bir dönem Kadir Çöpdemir'in başında bulunduğu Klas Radyo'da çalışmış olan ünlü radyocu Cem Arslan hangi radyoda? Cem Arslan kimdir? Cem Arslan Best FM'den ayrıldı mı?

Cem Arslan hangi radyoda? sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Ünlü radyocu Cem Arslan'ın dinleyicileri bir süredir Cem Arslan'ın programının devam etmediğini fark ettiği zaman "Cem Arslan Best Fm'den ayrıldı mı?" sorusunun yanıtını araştırmaya başlamıştı. Cem Arslan merak edilen sorulara sosyal medya hesabından yanıt vermişti...

CEM ARSLAN KİMDİR?

İlk ve orta öğrenimini Küçükyalı'da tamamlayan Arslan liseyi Kadir Has Lisesi'nde tamamlamıştır. Daha sonra Kadıköy'de bulunan Radyo Fener'de çalışmıştır. Bir süre sonra bu radyo satılınca işsiz kalan radyocu o dönem Kadir Çöpdemir'in başında bulunduğu Klas Radyo'da çalışmıştır. Daha sonra Best Fm'e transfer olan Arslan halen bu radyoda hafta içi her sabah, 06:45-09:00 arası Gazoz Ağacı, ve 18:00-20:00 saatleri arasında Gazor adlı radyo programını sunmaktaydı. Cem Arslan, 17 Aralık 2020 tarihi itibari ile resmi Instagram hesabından Best FM yönetiminin aldığı kararlara istinaden karşı açıklama yaparak Best FM'deki radyo programcılığı görevinden istifa ettiğini duyurmuştur. Cem Arslan 20 Ocak 2021 tarihinde Süper FM'de saat 18.00-20.00 arasında Gazoz Ağacı programını sunmaya başlamıştır.

CEM ARSLAN HANGİ RADYODA?

Cem Arslan 20 Ocak 2021 tarihinde Süper FM'de saat 18.00-20.00 arasında Gazoz Ağacı programını sunmaya başlamıştır.

Haberler.com - Gündem

Kadir Çöpdemir, Cem Arslan, Cem Arslan, Best FM, Radyo, Gündem, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title