Haberi Paylaş
Çekmeköy Belediye Başkanı kim, hangi partiden? Çekmeköy Belediyesi hangi parti?

Çekmeköy Belediye Başkanı kim, hangi partiden? Çekmeköy Belediyesi hangi parti?

Gündem Haberleri

Ülkemizin her yeri sevilerek geziliyor. Ülkemizin şehirlerinin belediye başkanlarının kim olduğu ise merak ediliyor. Arama motorlarında Çekmeköy Belediyesi hangi partiden? Çekmeköy Belediye Başkanı kimdir, hangi partiden? soruları aratılıyor. Peki, Çekmeköy Belediye Başkanı kim, hangi partiden? Çekmeköy Belediyesi hangi parti? İşte detaylar...

Çekmeköy Belediyesi hangi partiden? sorusu merak ediliyor. Vatandaşların merak ettikleri arasında yer alan Çekmeköy Belediye Başkanı kim, hangi partiden? Çekmeköy Belediyesi hangi parti? sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte tüm merak edilenler...

ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKANI KİM?

Çekmeköy Belediye Başkanı görevini Ahmet POYRAZ yapmaktadır.

ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKANI AHMET POYRAZ KİMDİR?

1964 yılında, Rize'nin Çayeli ilçesinde doğmuştur. Eğitim hayatının ilk ve ortaokul öğrenimini İstanbul'da, lise öğrenimini Rize'de, yüksek tahsilini de yurtdışında tamamlamıştır.

Tahsil hayatından sonra dedesinin kurduğu aile şirketlerinde yöneticilik yapmıştır. Siyasi kariyerine 2003 yılında AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı olarak başlamıştır. İki dönem bu görevi yürütmüş ve 2008 yılında Çekmeköy Belediye Başkanlığı için görevinden ayrılmıştır. 2009 yerel seçimlerinde kurucu Çekmeköy Belediye Başkanı olan Ahmet Poyraz, 2014 ve 2019 yerel seçimlerinde de seçilerek, üç dönemdir bu görevi yürütmektedir.

Evli olan Ahmet Poyraz üç çocuk babasıdır.

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Ahmet Poyraz Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title