Haberler

Can Özsobay kimdir? Can Özsobay kaç yaşında? Can Özsobay resimleri neler?

Güncelleme:

Bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen, ardından DJ'lik yapan Can Özsobay, şimdi de ressam kimliğiyle karşımıza çıkmaktadır. Peki, Can Özsobay kimdir? Can Özsobay kaç yaşında, nereli? Can Özsobay resimleri neler? Can Özsobay hayatı ve biyografisi nedir?

Bir dönem podyumlarda fırtına gibi esen, ardından DJ'lik yapan Can Özsobay, şimdi de ressam kimliğiyle karşımıza çıkmaktadır. Peki, Can Özsobay kimdir? Can Özsobay kaç yaşında, nereli? Can Özsobay resimleri neler? Can Özsobay hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...

CAN ÖZSOBAY KİMDİR?

Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Can Özsobay, profesyonel iş hayatının ardından resim tutkusuna ağırlık vermiştir. Sevdiği resim tutkusunu çok sonradan ilerletmiş ve bu tutku ise şu an hayatının tümünü kapsıyor. Eserlerinde ise kendine has macun kazıma tekniğini kullanıyor.

Can Özsobay'ın bir dizi olarak tasarladığı soyut resimlere bakınca deneysel arayışlar içinde olduğunu görüyoruz. Bu tutkulu arayışın yarattığı özgün dilin içeriğine baktığımızda sanatçının yüzeyde görülen az renge karşın bir birini tamamlayan kombinasyonlarla resimlerde ilerleme sağladığı çok açıktır. Ağır işçilikle ortaya çıkan yapıtlardaki detaylara yada bütüne baktığımızda pentür etkisi ile karşılaşırız.

Can Özsobay'ın resimlerinde mekan yoktur var olan yüzey insanın kendi gerçeği ile kendini var ettiği yere dönüşerek izleyen kişilerin bilinçaltına inip orada yaşanılan duruma göre yer bulur.

Can Özsobay kimdir? Can Özsobay kaç yaşında? Can Özsobay resimleri neler?

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Can Özsobay Marmara Ressam Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title