Bursa Müftülüğü'nden sahte peygamberin cenazesiyle ilgili açıklama - Haberler
Haberi Paylaş

Bursa Müftülüğü'nden sahte peygamberin cenazesiyle ilgili açıklama

İhlas Haber Ajansı - Genel
 - Güncelleme:

Bursa Müftülüğü'nden sahte peygamberin cenazesiyle ilgili açıklamaBURSA - ABD'de 5 gün önce kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden ve kamuoyunda 'sahte peygamber' olarak tanınan İskender Erol Evrenosoğlu dün Bursa'da toprağa verildi.

Bursa Müftülüğü'nden sahte peygamberin cenazesiyle ilgili açıklama

BURSA - ABD'de 5 gün önce kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden ve kamuoyunda 'sahte peygamber' olarak tanınan İskender Erol Evrenosoğlu dün Bursa'da toprağa verildi. Sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine, Bursa İl Müftülüğü cenaze işlemleri ve defin işlemleri ile ilgili diyanet personelinin bulunmadığını ve yer almadığını açıkladı.

Bursa İl Müftülüğü'nden yapılan açıklamada "ABD'de ölüp, 27/11/2019 tarihinde Bursa'da defnedilen İskender Erol Evrenosoğlu'nun, cenaze namazı ve defin işlemleri kendi elemanlarınca gerçekleştirilmiş olup; hiçbir Diyanet ve İl müftülüğü personeli bulunmamış ve yer almamıştır.Kamuoyuna saygıyla arz ederiz" denildi.

İhlas Haber Ajansı / Genel

Bursa Müftülüğü, İskender, Asker, Genel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title