Boğaziçililere İstanbul gezisi - Haberler
Haberi Paylaş

Boğaziçililere İstanbul gezisi

Habermetre - Toplum
 - Güncelleme:
Boğaziçililere İstanbul gezisi

İstanbul dışından gelen ve Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Kampüsü'nde öğrenimlerini sürdüren Boğaziçililer, Eyüp Sultan Cami, İstanbul Arkeoloji Müzesi ve Sultanahmet Meydanı'nı gezdi.

İstanbul dışından gelen ve Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Kampüsü'nde öğrenimlerini sürdüren Boğaziçililer, Eyüp Sultan Cami, İstanbul Arkeoloji Müzesi ve Sultanahmet Meydanı'nı gezdi. İstanbul dışından gelen 57 öğrencinin katıldığı gezide, İBB desteği ile profesyonel rehberlik hizmeti de sağladı. İstanbul'un tarihi ve kültürel mekanlarını gezen Boğaziçililer şehri tanırken, birbirleriyle kaynaşma fırsatı da buldular. Geziden mutlu ayrılan Boğaziçililer, bu gezilerin tekrarlanmasını istediklerini belirtti.

*/

Habermetre / Toplum

Boğaziçi Üniversitesi Eyüp Sultan İstanbul Kilyos Toplum Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Habermetre tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Habermetre tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Habermetre kurumudur.
title