Haberler

Bir Varmış Bir Yokmuş nerede çekildi? Bir Varmış Bir Yokmuş ne zaman çekilmiştir, hangi yılda?

Abone Ol

Başrollerinde Mert Fırat ile Melisa Sözen'in oynadığı "Bir Varmış Bir Yokmuş", bir rock müzisyeni ile anaokulu öğretmeninin duygusal gelgitlerle dolu aşk hikayesini ele alan Bir Varmış Bir Yokmuş nerede çekildi? Bir Varmış Bir Yokmuş ne zaman çekilmiştir, hangi yılda?

Bir Varmış Bir Yokmuş nerede çekildi sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Bir Varmış Bir Yokmuş'un hikayesini Nehir ve Ozan karakterleri oluşturuyor. İkili arasındaki sevgi ve çatışma hâlleriyle de hikâye güçlendirilmeye çalışılmıştır. Peki, Bir Varmış Bir Yokmuş ne zaman çekilmiştir, hangi yılda?

BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ HİKAYESİ

Bir gece Nehir (Melisa Sözen) şarkı söyleyen birine rastlar. Dinlediklerini o kadar çok seviyor ki bu gizemli müzisyenin peşine düşüyor.

BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ NEREDE ÇEKİLDİ?

Melisa Sözen ile Mert Fırat'ın başrolünde olduğu filmin çekim mekanları arasında İstanbul ve Sakarya yer alıyor.

BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ NE ZAMAN ÇEKİLMİŞTİR?

Film, 2015 yılında vizyona girmiştir.

Şimal Güdüm
Haberler.com - Gündem

Melisa Sözen Mert Fırat Gündem Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı? 6 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? ZTK kura çekimi ne zaman? Ziraat Türkiye Kupası 5. tur eleme maçları kura çekimi ne zaman yapılacak? Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkarsa ne kadar kazanacak, ne kadar gelir elde edecek? Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Kopenhag Galatasaray maçı bu hafta mı haftaya mı ne zaman?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title