Haberler

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın korona testi pozitif mi çıktı? Semiha Yıldırım kaç yaşında? Semiha Yıldırım'ın sağlık durumu nasıl?

Abone Ol

Binali Yıldırım'ın twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre kendisi ve eşi Semiha Yıldırım'ın koronavirus testi pozitif çıktı. Semiha Yıldırım'ın sağlık durumu nasıl? Semiha Yıldırım'ın kronik rahatsızlığı var mı? Binali Yıldırım'ın çocuklarının koronavirüs testi ne çıktı?

Vücut kırgınlığı sebebiyle koronavirüs testi yaptıran Binali Yıldırım ve Semiha Yıldırım'ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Semiha Yıldırım'ın sağlık durumu nasıl? Semiha Yıldırım kaç yaşında? Binali Yıldırım ve Semiha Yıldırım'a koronavirüs nasıl bulaştı?

SEMİHA YILDIRIM KİMDİR?

Semiha Yıldırım, emekli öğretmen ve Türkiye Cumhuriyeti eski Başbakan'ı Binali Yıldırım'ın eşi. 1954 doğumlu Yıldırım,Çekmeköy'de ''Öğretmen Semiha Yıldırım İlkokulu'' adında bir okulun sahibidir.

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım korona testi pozitif mi çıktı? Semiha Yıldırım kaç yaşında? Semiha Yıldırım'ın sağlık durumu nasıl?

SEMİHA YILDIRIM'IN KORONAVİRÜS TESTİ SONUCU POZİTİF Mİ?

Binali Yıldırım resmi twitter hesabından konu ile ilgili; "Vücut kırgınlığı nedeniyle bu sabah Semiha Hanım ile birlikte Ankara Şehir Hastanesi'ne başvurduk. Yapılan tetkikler sonucu Covid-19 testimizin sonucu pozitif çıkmıştır."

Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım korona testi pozitif mi çıktı? Semiha Yıldırım kaç yaşında? Semiha Yıldırım'ın sağlık durumu nasıl?

BİNALİ YILDIRIM VE SEMİHA YILDIRIM'A KORONAVİRÜS NASIL BULAŞTI?

Yapılan açıklamalardan sonra virüsün nasıl bulaştığı merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta Binali Yıldırım Karasu Nehri'ne gitti. Acemoğlu köprüsü yakınlarında hazırlanan botlara binmiş; yaklaşık 6 kilometrelik parkurda 2 saat rafting yapmıştı.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Binali Yıldırım Semiha Yıldırım Koronavirüs Gündem Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title