Billur Kalkavan kimdir? Billur Kalkavan hayatı ve biyografisi! Billur Kalkavan kaç yaşında, nereli? - Haberler
Haberi Paylaş

Billur Kalkavan kimdir? Billur Kalkavan hayatı ve biyografisi! Billur Kalkavan kaç yaşında, nereli?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Billur Kalkavan kimdir? Billur Kalkavan hayatı ve biyografisi! Billur Kalkavan kaç yaşında, nereli?

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile magazin gündeminden düşmeyen Billur Kalkavan, vatandaşların merak konusu oldu. İşte Billur Kalkavan hakkında merak edilenler. Billur Kalkavan hayatı ve biyografisi. Billur Kalkavan kimdir?

Magazin gündeminde sık sık kendine yer bulan ve sosyal medya açıklamaları ile dikkat çeken Billur Kalkavan merak konusu oldu. İşte Billur Kalkavan hakkında merak edilen Billur Kalkavan kimdir, Billur Kalkavan hayatı ve biyografisi gibi konuların detayları…

BİLLUR KALKAVAN KİMDİR?

Doğum tarihi: 2 Kasım 1962

(59 yaşında)

İstanbul

Billur Kalkavan, 2 Kasım 1962 yılında İstanbul'da Abdülmecid'in en büyük oğlu Zülüflü İsmail Paşa'nın torunu olarak dünyaya geldi. 1969 yılında Ayrı Dünyalar filminde Erol Taş'ın canlandırdığı kötü adam tarafından fidye için kaçırılan bir çocuğu canlandırdı. Lise öğrenimine Kadıköy Anadolu Lisesi'nde başlasa da ilk senesinde sınıfta kalınca lise eğitimini ABD'de tamamladı ve Kaliforniya Üniversitesi'nden psikoloji dersleri aldı. 1980'li yıllardan itibaren tiyatroya ağırlık verdi. 2011 yılında Turkcell reklamında oynadı. Aynı yıl HTV kanalında 00:00–01:00 arası cinsel hayat ile ilgili bir program yaptı. 26 Ekim 2021 yılında annesi Nuyan Kalkavan hayatını kaybetti.

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Tam Gemi Şok Denemeleri Billur Kalkavan Haberler

title