Billur Kalkavan kanser mi? Billur Kalkavan'ın hastalığı nedir, ne oldu? - Haberler
Haberi Paylaş

Billur Kalkavan kanser mi? Billur Kalkavan'ın hastalığı nedir, ne oldu?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Billur Kalkavan, saçlarını kazıttı. Bir süredir gözlerden uzak bir şekilde tedavi gören başarılı oyuncu Billur Kalkavan, sessizliğini korurken usta oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, arkadaşını yalnız bırakmadı. Peki, Billur Kalkavan kanser mi? Billur Kalkavan'a ne oldu?

Billur Kalkavan kanser mi, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. 59 yaşındaki başarılı oyuncu Billur Kalkavan'dan üzücü haber geldi. Kalkavan'ı ziyaret eden Hamdi Alkan, "Güzel yüreğin bu hastalığı yenecektir" şeklinde fotoğraflı paylaşım yaptı. Peki, Billur Kalkavan'a ne oldu? Billur Kalkavan kanser mi?

BİLLUR KALKAVAN KANSER Mİ?

Bir süredir gözlerden uzak bir şekilde tedavi gören başarılı oyuncu Billur Kalkavan, sessizliğini korurken usta oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan arkadaşını yalnız bırakmadı. Kalkavan'ı ziyaret ederek son halini paylaşan Alkan, "Billur Kalkavan'a acil şifalar diliyorum. Güzel yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur'cuğum. Daima yanındayım" ifadelerini kullandı. Billur Kalkavan ise hastalığıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Billur Kalkavan Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title