Haberi Paylaş
Bilecik Posta Kodu kaçtır? Bilecik ve ilçelerinin posta kodu kaçtır? Bilecik'in tüm ilçelerinin posta kodu numarası nedir?

Bilecik Posta Kodu kaçtır? Bilecik ve ilçelerinin posta kodu kaçtır? Bilecik'in tüm ilçelerinin posta kodu numarası nedir?

Gündem Haberleri

Posta kodu, bir adrese mektup gönderirken gerekli olan harf veya basamaklar serisidir. Posta kodu birçok alanda gerekli olabiliyor. Posta kodu, kargo gönderirken, internette adres yazdığımızda, mektup gönderimi yaparken vb. yerlerde gerekli olan kodlardan birisidir. Ülkemizde her il ve ilçenin farklı posta kodları vardır. Peki, Bilecik Posta Kodu kaç? Bilecik ve ilçelerinin posta kodu kaçtır? Bilecik'in tüm ilçelerinin posta kodu numarası ne? İşte Bilecik ilçelerinin posta kodları...

Posta kodları her il ve ilçeye göre değişkenlik göstermektedir. Bazı yerlerde kullanımı zorunlu olduğundan bulunduğu il ve ilçenin ( Bilecik ) posta kodunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, Bilecik ve ilçelerinin posta kodu kaçtır? Bilecik'in tüm ilçelerinin posta kodu numarası ne? araştırması yapıyor. İşte detaylar...

Posta kodu, bir adrese mektup gönderirken gerekli olan harf veya basamaklar serisidir. Bir kere posta kodu kullanıldığında, diğer işlemler için de mümkün hale gelir.

Şubat 2005'te Dünya Posta Birliği'ne bağlı 190 ülkenin 117'sinin posta kodu vardır. Ulusal posta kodu sistemi kullanmayan ülkeler arasında İrlanda ve Gana da vardır.

Bilecik'in posta kodu 11000 'dır. Bilecik'in tüm ilçelerinin posta kodu numaraları farklıdır. Posta kodu numaraları 5 hanelidir.

Bilecik posta kodu : 11000

  • Bilecik Merkez posta kodu : 11000
  • Bozüyük posta kodu : 11300
  • Gölpazarı posta kodu : 11700
  • İnhisar posta kodu : 11640
  • Osmaneli posta kodu : 11500
  • Pazaryeri posta kodu : 11800
  • Söğüt posta kodu : 11600
  • Yenipazar posta kodu : 11780

Bilecik Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title