Haberler

Beypazarı'nda Kadınlar Filistin'e Yardım İçin Kermes Düzenledi

Son Güncelleme:
Abone Ol

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde kadınlar, İsrail'in saldırılarına hedef olan Filistinlilere yardım amacıyla kermes düzenledi. Kermeste satışa sunulan ürünler hayırsever vatandaşlar tarafından temin edildi.

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde kadınlar, İsrail'in saldırılarına hedef olan Filistinlilere yardım amacıyla kermes düzenledi.

İlçe Müftülüğü Kadın Kolları Başkanlığınca Hacıkara Mahallesi'ndeki Zübeyde Hanım Kız Kuran Kursu'nda açılan kermeste satışa sunulan ürünler hayırsever vatandaşlar tarafından temin edildi.

Kermeste görev yapan gönüllü kadınlar da sac üzerinde bazlama, yufka ile ocaklarda içli pide ve benzeri hamur ürünlerini pişirdi.

İlçe Müftülüğü Kadın Kolları Sorumlusu Ümmi Arslan, Gazze ve Filistin'deki kardeşlerinin savaş ve bombardıman altında mücadele ettiğini söyledi.

Arslan, Filistinlilerin yaralarına bir nebze olsun merhem olabilmek için etkinliği yaptıklarını anlatarak, "Burada ne yapabilirsek, ne kazanabilirsek onlara göndereceğiz. Diyanet Vakfı ve Beypazarı Müftülüğü olarak çalışmalarımızı başlattık. Bize destek veren tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Vatandaşlardan Enver Atak da kadınların Filistin ve Gazze'de yaşanan katliamlara duyarsız kalamadıklarını dile getirerek, "Siyonist İsrail'in Filistin ve Gazze'de yaptığı soykırımı kınıyorum." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA / Kadın

Beypazarı Hisarcık İsrail Kadın Haberler

Bakmadan Geçme

Dün gece deprem oldu mu? 6 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine Toplantısı (6 Aralık 2023) gündemi nedir? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANLARI | Baraj doluluk oranı seviyesi nedir? İstanbul'da sağanak yağışlar barajları nasıl etkiledi? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 6 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (6 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? 6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 6 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 6 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 6 Aralık 2023 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 6 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 6 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 6 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 6 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Uludağ Gazoz hangi ülkenin markası, kimin malı?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title