Berke Özer hangi takımda gidecek? Berke Özer Fenerbahçe'den neden ayrıldı? - Haberler
Haberi Paylaş

Berke Özer hangi takımda gidecek? Berke Özer Fenerbahçe'den neden ayrıldı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Berke Özer hangi takımda gidecek? Berke Özer Fenerbahçe'den neden ayrıldı?

Altay Bayındır'ın yokluğunda bu sezon birçok maçta Fenerbahçe kalesini koruyan Berke Özer, sarı-lacivertlilerden resmen ayrıldı. Sözleşmesi sona eren 22 yaşındaki kaleci yayınladığı mesajla sarı-lacivertlilere veda etti. Futbolseverler Berke Özer hangi takımda gidecek? Berke Özer Fenerbahçe'den neden ayrıldı? Berke Özer hangi takıma transfer oldu? sorularına yanıt aradı.

Berke Özer hangi takımda gidecek merak ediliyor. Berke Özer, sarı-lacivertlilerden resmen ayrıldı. Sözleşmesi sona eren 22 yaşındaki kaleci yayınladığı mesajla sarı-lacivertlilere veda etti. Futbolseverler Berke Özer hangi takımda gidecek? Berke Özer Fenerbahçe'den neden ayrıldı? Berke Özer hangi takıma transfer oldu? sorularına yanıt aradı. İşte detaylar...

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Berke Özer, sarı lacivertli kulüpten ayrıldığını açıkladığı bir veda mesajı paylaştı. 22 yaşındaki kaleci paylaşımında, "Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen Başkanımız Sayın Ali Koç'a, yöneticilerimize, hocalarıma, takım arkadaşlarıma, tüm kulüp personeline ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına çok ama çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin." dedi.

Berke Özer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Büyük Fenerbahçe Ailem, kahramanlarımın forma giydiği, genç yaşta bir taraftarı olarak kapısından adım attığım kulübümden, Fenerbahçem'den ayrılıyorum. Duygularım karmakarışık. Ne anlatsam ne söylesem eksik olacak. Kendimi bildim bileli, renklerini her gördüğümde kalbimi titreten, 4 yıldır ise büyük bir gurur ile sırtımda formasını, kalbimde armasını taşıdığım çocukluk aşkımdan ayrılmak benim için gerçekten zor. Ancak biliyorum ki o kapı bana her zaman ardına kadar açık.

Bu geçen süre benim için inanılmaz bir tecrübe oldu. Bana ilk günden itibaren büyük destek oldunuz. Sizlerle beraber üzüldüm, sevindim, ağladım, güldüm. En iyi şekilde bu formaya hizmet etmek için de çok çalıştım. Sevgili ailem, Fenerbahçem'e belki saha içinden artık destek olamayacağım; ama kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil. Fenerbahçe'nin bir parçası, bir taraftarı olmanın gururunu ve mutluluğunu her zaman en derinden yaşamaya devam edeceğim.

Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen Başkanımız Sayın Ali Koç'a, yöneticilerimize, hocalarıma, takım arkadaşlarıma, tüm kulüp personeline ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına çok ama çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin."

Haberler.com - Gündem

Berke Özer Fenerbahçe Transfer Gündem Spor Haberler

title