Haber : Bergen filmi ne zamana kadar sinemalarda? Bergen vizyondan kalktı mı? Bergen filmi kaldırıldı mı? - Haberler

Haberi Paylaş

Bergen filmi ne zamana kadar sinemalarda? Bergen vizyondan kalktı mı? Bergen filmi kaldırıldı mı?

Bergen filmi ne zamana kadar sinemalarda? Bergen vizyondan kalktı mı? Bergen filmi kaldırıldı mı?

Bergen vizyondan kalktı mı? Şarkıcı Bergen'in hayatı film oldu. "Bergen" adlı film vizyon tarihi belli oldu. Yapımcılığını Orchestra Content'in yaptığı biyografi filmi, daha önce Serenay Sarıkaya'nın Bergen karakterini canlandıracağı film, daha sonra Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabından "Bergen'i" canlandıracağını ilan etti. Peki, Bergen filmi ne zamana kadar sinemalarda? Bergen filmi vizyona girdi mi? Bergen filmi kaldırıldı mı?

Bergen filmi ne zamana kadar sinemalarda sorusu filmi izlemek isteyenler tarafından merak konusu oldu. Şarkıcı Bergen'in hayatı film oldu. "Bergen" adlı film vizyon tarihi belli oldu. Yapımcılığını Orchestra Content'in yaptığı biyografi filmi, daha önce Serenay Sarıkaya'nın Bergen karakterini canlandıracağı film, daha sonra Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabından "Bergen'i" canlandıracağını ilan etti. Bergen filmi ne zaman vizyona girecek merak konusu oldu. Arabesk ve fantezi şarkıcısı Bergen'in hayatını konu alan Bergen filmi vizyon tarihi belli oldu. Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı Bergen karakteri insanlar tarafından merak ediliyor. Peki, Bergen vizyondan kalktı mı? Bergen filmi kaldırıldı mı? Bergen ne zaman vizyona girecek? İşte detaylar...

Bergen filmi vizyona girdikten sonra sosyal medyada gündem oldu. Merakla beklenen Bergen filmi vizyona girdikten sonra filmi izlemek isteyenler Bergen filmi ne zamana kadar sinemalarda sorusuna yanıt arıyor. Ortalama bir film 4 hafta vizyonda kalmaktadır. Bergen filminin ortalama 4 - 5 hafta vizyonda kalacağı tahmin ediliyor.

Belgin Sarılmışer veya bilinen sahne adıyla Bergen, Türk arabesk ve fantezi şarkıcısıdır. Bergen "acıların kadını" olarak da bilinen şarkıcı yaşadığı acı dolu hayatı film oldu.Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı Bergen karakteri herkes tarafından merak ediliyor. Bergen filmin vizyon tarihi 4 Mart 2022 sinemalarda seyircisi ile buluştu.

  • Farah Zeynep Abdullah
  • Erdal Beşikçioğlu
  • Tilbe Saran
  • Ali Seçkiner Alıcı
  • Nergis Öztürk
  • Şebnem Sönmez
  • Ahmet Kayakesen
  • Nurcan Eren
  • Suzan Kardeş
  • Arif Pişkin

Belgin SarılmışeR veya bilinen sahne adıyla Bergen, 15 Temmuz 1959, Mersin doğumludur. 14 Ağustos 1989, Pozantı, Adana'da hayatını kaybetmiştir. Türk arabesk ve fantezi şarkıcısıdır. Belgin Sarılmışer, Mersin'de yedi çocuklu bir ailenin son çocuğu olarak dünyaya geldi. Anne ile babası boşandıktan sonra annesi ile birlikte Ankara'ya yerleşti.

Ankara'da konservatuarın orta bölümüne başladı. Okulu yarım bıraktı. Bir müddet PTT bünyesinde memur olarak çalıştı.

Ankara'da bir gece arkadaşlarıyla eğlenmek üzere gittiği Seyman Kulüp isimli pavyonda arkadaşlarının isteği üzerine Orhan Gencebay'ın Batsın Bu Dünya başlıklı şarkısını söyledi. Sesini beğenen pavyon sahibi, kendisine sahneye çıkmasını teklif etti. Ankara'da birçok pavyon'da çalıştıktan sonra gelen bir teklifi değerlendirerek Adana'ya gitti.

Adana'da Halis Serbest ile tanıştı. Halis Serbest her gece şarkıcıya çiçekler gönderiyor ve her gece Bergen'in çalıştığı pavyona gidip en ön masadan şarkıcıyı seyrediyor. Halis Serbest'in ısrarı ve inadı ile evlendiler. Ancak Halis Serbest'in başkasıyla evli olduğu ortaya çıkınca Bergen ilişkiye son verdi.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Sinema Bergen Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title