Haberler

Berfu Yenenler kimdir? O Ses Türkiye Yılbaşı Berfu Yenenler hangi şarkıyı söyledi?

Gündem Haberleri

Tv8 programı olan O Ses Türkiye'de her sene olduğu gibi yılbaşı özel program düzenlendi. Birçok sanatçının katılım sağladığı özel bölümde yer alan sanatçıların kim olduğu ise merak edildi. Merak edilen isimlerden bir tanesi de Berfu Yenenler oldu. Peki, Berfu Yenenler kimdir? O Ses Türkiye Yılbaşı Berfu Yenenler hangi şarkıyı söyledi?

O Ses Türkiye yılbaşı özel programı 31 Aralık akşamı izleyici ile buluşuyor. Seyircilerin her sene olduğu gibi ekranlara kilitlendiği programda yer alan ünlü isimler ise merak edildi. Yılbaşı özel bölümünde sahne alan Berfu Yenenler hakkında merak edilenler var. Seyirciler arama motorlarında Berfu Yenenler kimdir? O Ses Türkiye Yılbaşı BerfuYenenler hangi şarkıyı söyledi? sorularına yanıt aradı. İşte detaylar...

BERFU YENENLER KİMDİR?

Berfu Yenenler ya da evlenmeden önceki soyadıyla Berfu Yıldız, 11 Nisan 1995 yılında İzmit'te dünyaya geldi. 1.80 boyundaki güzel Berfu Yenenler Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi - Endüstri Mühendisliği mezunu. 2015 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılıp, 4. güzel olarak derecek kazanan Berfu Yenenler 2015 yılındaki Miss International Yarışması'nda da Türkiye'yi temsil etti. Şimdilerde Youtube kanalında içerik üreticiliği yapan Berfu Yenenler eğlenceli videolarla severlerinin karşısına çıkıyor.

9 Haziran 2019 yılında Eser Yenenler ile dünya evine giren Berfu Yenenler'in Kuzey adında bir oğlu var.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Berfu Yenenler O Ses Türkiye Yılbaşı Türkiye Gündem Haberler

title