Bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman 2022? AÇIKLANDI MI? Bekçilik ön sağlık bilgi formu ve ön sağlık kontrolü tarihleri - Haberler
Haberi Paylaş

Bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman 2022? AÇIKLANDI MI? Bekçilik ön sağlık bilgi formu ve ön sağlık kontrolü tarihleri

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman 2022? AÇIKLANDI MI? Bekçilik ön sağlık bilgi formu ve ön sağlık kontrolü tarihleri

Bekçi adayları, yazılı sınav öncesi başvuru detaylarını Bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman 2022 araştırmaları yapıyor. Peki bekçi olmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi ve saati ne zaman? İşte Bekçilik başvurusu en son ne zaman? Bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman 2022? Bekçilik başvuru son gün ne zaman yanıtı...

Bekçilik ön sağlık kontrolü ne zaman 2022, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Bekçi adayları yazılı sınav öncesi başvuru detaylarını bekçilik sınav başvurusu en son ne zaman araştırmaları yapıyor.

Polis Akademisi tarafından yayımlanan sınav giriş belgesi ile ön sağlık kontrolü sınav tarihleri ve yerleri duyuruldu. Adaylar, T.C. Kimlik Numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden ön sağlık kontrolü tarihlerini ve sınav yerlerini sorgulayabilecekler. Tarih bilgisi henüz açıklanmadı.

2022 bekçilik yazılı sınav giriş belgeleri 08 Temmuz 2022 tarihinde www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacak.

ÖN SAĞLIK KONTROLÜ TARİHLERİ VE SINAV YERLERİ İÇİN TIKLAYIN...

2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı 17 Temmuz 2022 Pazar günü saat 10.00'da Ankara, Batman, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir ve Sivas il merkezlerinde yapılacak. Sınav saat 10.00'da başlayacak. 100 soru için toplam 120 dakika süre verilecek.

İlan edilen sınav tarihi ve Sınav Merkezinde adayların şahsen müracaatları alınacak ve ön sağlık kontrolü işlemleri yapılacak. Ön Sağlık Kontrolü aşamasında başarı ile geçen adaylar Yazılı Sınav aşamasına katılacaklar. Aşağıdaki linke tıklayarak sağlık bilgi formuna ulaşabilirsiniz.

Şimal Güdüm
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Bekçi Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title