BEBEK VE ÇOCUKLARA RENKLİ VE TASARIM AYAKKABILAR! - Haberler
Haberi Paylaş

BEBEK VE ÇOCUKLARA RENKLİ VE TASARIM AYAKKABILAR!

Haberler.com - Sponsorlu İçerik
BEBEK VE ÇOCUKLARA RENKLİ VE TASARIM AYAKKABILAR!

Lil Bugga 0-4 yaş aralığına oyuncak tadında, rengarenk, gerçek deri, anatomik tabanlı, el yapımı ayakkabılar tasarlıyor!

Artık oyun dönemindeki çocuklar, sıra ayakkabıya gelince renklerden vazgeçmeyecek. Mis gibi gerçek deri, kimyasalsız, elde yapılmış renkli ayakkabıları oyuncak seçer gibi seçebilecek. Yada anneler, yeni doğmuş bebeklerinin giysilerini nefis tasarım ayakkabılarla kombinleyebilecek.

Lil Bugga yepyeni bir marka! Felsefesi: Sağlıklı ayakkabı için, şık tasarımlardan, renklerden vazgeçmeye gerek yok! Hem sağlıklı, hem anatomik, hem de çok geniş renk yelpazesiyle, sade ama çok ince fikirlerle tasarlanmış nefis bir kolleksiyonla çıkış yaptı.

Lil Bugga modelleri büyümüş de küçülmüş! Alışılmış bebek patikleri, çocuk ayakkabıları yerine, yetişkinlerin severek giydiği modelerden ilham alındı! Mokasenler, babetler, sandaletler, botlar, çocuk anatomisine göre yeniden tasarlandı! Yine, alışılmış bebek, çocuk renkleri yerine şaşırtan renkler, süprizli detaylarla oyuncak gibi tasarlandı.

Artık büyümesini beklemeye gerek yok,yeni doğan bebeğinize, sağlıkla giydirebileceğiniz, rengarenk çeşitlerden bir ayakkabı koleksiyonu yaratabilirsiniz!

Lil Bugga modellerinden bir tane almak yetmez! Koleksiyon yapmak isteği uyandıran çeşitlikte ve renkte ayakkabılar sadece online satışta! Bezli ve Tarzlı sloganıyla ilgi cekici bir cıkıs yapan Lil Bugga lansmanın hemen ardından sımdı Londra'da da satısta!

www.lilbugga.com

www.instagram.com/lilgugastore

www.facebook.com/lilbuggastore

Haberler.com - Sponsorlu İçerik

Sponsorlu İçerik Haberler

title